پيرو سوء استفاده مكرر برخي شركتها از مطالب و اطلاعات اين وب سايت، به اطلاع مي رساند كه اين وب سايت متعلق به گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) مي باشد و هيچ نمايندگي به نام غير ندارد. لطفا جهت دريافت هرگونه خدمات صرفاً از طريق شماره هاي مندرج در اين وب سايت اقدام نماييد

پيرو سوء استفاده مكرر برخي شركتها از مطالب و اطلاعات اين وب سايت، به اطلاع مي رساند كه اين وب سايت متعلق به گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) مي باشد و هيچ نمايندگي به نام غير ندارد. لطفا جهت دريافت هرگونه خدمات صرفاً از طريق شماره هاي مندرج در اين وب سايت اقدام نماييد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 
دانشگاه Limkokwing صرفاً در رشته هاي مهندسي معماری ،مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
 

مجموعه خوابگاه داخل دانشگاه

 

تاسيسات و امکانات دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing شامل تلويزيون مداربسته، نگهبانی 24  ساعته، عضويت مجاني باشگاه ورزشی، تلفن عمومي، اينترنت وایرلس .

هر اتاق داراي تشک خواب، ميز مطالعه و صندلي، کابينت و پرده است .

هر طبقه مجهز به مبل، ميز شام، تلويزيون، يخچال، اجاق گاز، لباسشويي سکه اي، آشپزخانه، حمام، وسايل خانه و ساير لوازم الکتريکي در فضاي مشترک است .

اتاقهاي موجود به افرادي که زودتر درخواست کرده باشند تعلق خواهد گرفت. در صورتي که مکان اقامتي دلخواه شما موجود نباشد، ما شما را در يافتن مکان مناسب ديگر ياري خواهيم نمود .

 

قوانين و مقررات

 

دانشجويان دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing لازم است وجوه ذيل را پرداخت نمايند:

الف. دو ماه اجاره به عنوان وديعه (قابل استرداد)،

ب. پنج ماه اجاره پيش (غيرقابل استرداد)

 

انقضاي قرارداد

 

الف. چنانچه دانشجويي بخواهد قرارداد اجاره اش را پيش از خاتمه قرارداد پنج-ماهه اش فسخ نمايد، وجوه اجاره پرداختي و وديعه بازپس داده نخواهد شد.

ب. درصورتي که دانشجويي بخواهد قرارداد اجاره اش را پس از اتمام اقامت پنج-ماهه اش فسخ نمايد، لازم است به صورت کتبي مراتب را حداقل از يک ماه قبل به اطلاع مرکز دانشجويي بين المللي برساند.

نرخهاي داده شده در زمان انتشار سايت صحيح مي باشند و احتمال تغيير آنها بوسيله مديريت وجود دارد .

 

اجاره بها

 

رديف

شرح

اجاره بهاي ماهانه (به رينگيت)

1

اتاق يک نفره

800 رينگيت (255* دلار آمريکا)

2

اتاق خواب دونفره مشترک

550 رينگيت (155* دلار آمريکا)

 

مبالغي که به دلار آمريکا ذکر شده است تخميني بوده و به اثر تورم تغيير خواهند نمود.

نرخ برابري براساس نرخ فعلي بوده و برمبناي 1 دلار: رينگيت مالزي 3.75 است

 

مجموعه دساریا ویلا

 

مجموعه آپارتمان Desaria Villa  يکي از محبوب ترين امکانات اقامتي خارج از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing براي دانشجويان ليم کوک وينگ است. اين مکان در سايبرجايا واقع بوده و در نزديکي شهرکهاي Kajang و Putrajaya قرار دارد. دانشجويان مي توانند امور بانکي، تبديل ارز و ساير امور مالي خود را در اين شهرها انجام دهند. موقعيت مناسب Desaria ، دسترسي ساکنان آن را به مراکز خريد مانند Pyramid ، IOI Mall ، Alamanda Putrajaya ، و مرکز خريد Mines فراهم مي نمايد. سرويسهاي منظم اتوبوس، رفت و آمد دانشجويان را از Desaria به ترمينالهاي اتوبوس راني و ايستگاه هاي قطار LRT جهت سفر به مرکز شهر کوالالامپور تسهيل مي نمايد .

امیدواریم از امکانات اقامتي موجود در Desaria  که شامل اتاقهاي دونفره و يک نفره بوده و نسبت به امکانات آن قيمت مناسبي دارند، لذت ببريد. در ضمن در برخي از واحدها مي توان به انتخاب خود از سيستم خنک کننده نيز استفاده نمود. هر واحد با اقلام ضروري مانند تخت خواب، تشک، ميز مطالعه و صندلي، کابينت، روشنايي و پنکه به شکل زيبايي مجهز شده است. سرويس امنيتي 24 ساعته براي تضمين امنيت دانشجويان و محافظت از اين مکان در محل مستقر است . جهت رفاه دانشجويان ليم کک وينگ، در طول روز سرويس اتوبوس در مسير 5 دقيقه اي بين Desaria و محل دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing در رفت و آمد است .

 

ضوابط و شرايط سکونت

 

دانشجويان بايد وديعه اي معادل دو (2) ماه اجاره و و مبلغ پنج (5) ماه اجاره را(غيرقابل استرداد) براي اقامت پنج (5)  قبل از انتقال به اقامتگاه بپردازند. عدم پرداخت اين مبالغ  (2+5 ماه اجاره) منجر به تعلق نگرفتن اتاق به دانشجويان خواهد شد .

مبلغ وديعه در پايان مدت پنج (5) ماه اجاره از طريق ارائه اعلان کتبي، به مدت دوماه قبل از انقضاي مدت اجاره قابل استرداد است. از مبلغ وديعه، بابت عدم اطلاع بموقع، سکونت بيش از موعد، خسارات وارده، تعميرات، قبوض معوقه و ساير موارد مبالغي کسر خواهد شد. استرداد وديعه از زمان ارائه فرم رسمي استرداد در هنگام تسویه حساب دو ماه به طول خواهد کشيد (کليدها بايد تحويل داده شده و مراحل تسویه حساب بايد در دفتر سرپرستي انجام گيرد.)

مبلغ 100 رينگيت جهت رسيدگي به درخواست دانشجو جهت تعويض اتاق (منوط به موجود بودن اتاق) دريافت خواهد شد. مبلغ 150 رينگيت بابت پردازش استرداد وديعه دريافت خواهد شد .

در صورت جاماندن کليد در اتاق و قفل شدن درب، مبلغ 10 رينگيت بابت بازکردن درب و بازيابي کليد دريافت خواهد شد. جايگزيني کليدهاي گم شده 20 رينگيت هزينه دربرخواهد داشت. جايگزيني کارتهاي تردد نيز 50 رينگيت دريافت خواهد شد .

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing مسوليتي در قبال گم شدن يا وارد آمدن خسارت به مدارک و اموال شخصي و قيمتي دانشجويان ندارد .

 

انقضاي مدت اجاره

 

توجه داشته باشید پیش از مدت پنج (5) ماه در صورتي که دانشجويي بخواهد قرارداد اجاره را پيش از انقضاي مدت پنج ماهه آن فسخ نمايد مابقي مبلغ اجاره به وي عودت داده نمی شود .

اما پس از مدت اقامت پنج (5)  ماه کامل، دانشجو بايد دو ماه پيشتر به صورت کتبي از طريق تحويل دادن فرم درخواست تسویه حساب به همراه ارائه رسيد رسمي، دفتر خدمات بين الملل را در جريان قرار دهد.

اقامت بعد از تاريخ انقضاي اجاره حداقل مبلغ 50 رينگيت در روز يا حداکثر مبلغ يک ماه اجاره از دانشجوياني که کمتر از يک ماه پس از انقضاي مدت اجاره و بدون تمديد قرارداد اقامت مي کنند، دريافت خواهد شد .

 

مقررات اساسي اقامتگاه

 

کليه ساکنين اقامتگاه خارج از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing موظف به رعايت مقررات اساسي آن هستند. اين مقررات شامل اين موارد است :

-        عدم ايجاد موسيقي و هر سروصداي بلند که براي همسايگان ايجاد مزاحمت نمايد

-        عدم استعمال و مصرف مواد مخدر و نوشيدنيهاي الکلي

-        عدم پذيرش ميهمان پس از ساعت 10 شب

-        عدم نگهداري هرگونه حيوان خانگی

کليه دانشجويان خارجي بايد اولين ترم تحصيلي شان (به مدت 5 ماه) را به دلیل آشنا نبودن با محیط سایبر جایا در اقامتگاه هاي دانشگاه سپري نمايند .

 

اجاره بها

 

رديف

شرح

اجاره بهاي ماهانه براي هر فرد

(به رينگيت مالزي)

بدون سيستم خنک کننده

با سيستم خنک کننده

I

نوع اتاق

دونفره

تک نفره

دونفره

تک نفره

اتاق خواب بزرگ داراي حمام مجزا

630

330

680

380

اتاق دونفره

500

260

550

310

اتاق يک نفره

350

-

400

-

II

نوع اتاق

اجاره بهاي ماهانه براي هر واحد

(به رينگيت مالزي)

نوع واحد آپارتمان

بدون سيستم خنک کننده

با سيستم خنک کننده

نوع  الف - واحد 4 اتاقه براي 6 دانشجو

1,400

1,600

نوع  ب - واحد 3 اتاقه براي 5 دانشجو

1,300

1,400

III

اقامت موقت

اجاره روزانه براي دانشجو - به رينگيت مالزي

اجاره روزانه براي سايرين - به عنوان مثال والدين - به رينگيت مالزي

با سيستم خنک کننده

 

براي مدت کمتر از 4 روز

40 در ازاي هر نفر

50 در ازاي هر نفر

براي مدت بيشتر از 3 روز اما کمتر از 10 روز

30 در ازاي هر نفر

40 در ازاي هر نفر

براي مدت بيشتر از 9 روز

براساس اجاره کامل ماهيانه

40 در ازاي هر نفر

 

             

 

 

نمايشگاه معماري

 

نمایشگاه معماری محل نگهداری اخرین پروژه های انجام شده توسط دانشجویان رشته های معماری و معماری داخلی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing است. شما در این نمایشگاه مدل های نهایی، نقشه ها و عکس های بی نظیری از کار های دانشجویان را می بینید که تمامی مراحل یادگیری آنان را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه هر ترم با مدل ها و پروژه های جدید بروز می شود.

 

لابراتوارهای رایانه

 

لابراتوارهای رایانه مطابق با استانداردهای جهانی، از جمله تجهیزات موجود در دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing به شمار می روند که از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردارند. فارغ التحصیلان دانشگاه، با درک و دانش بالایی از IT و آمادگی کامل برای ورود به عرصه ی صنعت، به خوبی برای استفاده از تازه ترین ابزارها و تجهیزات تعلیم دیده اند. بدین ترتیب، دانش و معلوماتی که اندوخته اند، توانایی بالقوه ی مدیریت فناوری اطلاعات را در آنها ایجاد می کند.

 

کارگاه مد

 

دانشکده طراحی و مد دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing از زمان گشایش خود در حدود 5 سال پیش، همواره در راس خبرها قرار داشته، جوایز و افتخارات زیادی از آن خود نموده، و معیارهای تازه ای در این رشته وضع کرده است. واحدهای تجاری و کارگاه های کاملا پیشرفته طراحی مد، از جمله ویژگی هایی هستند که میزان خلاقیت و نوآوری موجود در آموزش های دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing را نشان می دهند.

 

کتابخانه الکترونیک

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing از تجهیزاتی کاملا حرفه ای برخوردار است که در میان آنها می توان به کتابخانه الکترونیک اشاره کرد؛ مجموعه ای با بیش از بیست هزار جلد کتاب، هزاران نشریه، فصل نامه، و مقاله. دسترسی به این مرکز برای دانشجویان بسیار آسان است.

 

لابراتوار عکاسی

 

لابراتوار عکاسی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing مدرن ترین تجهیزات عکاسی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

 

کتابخانه ی نوآوری

 

این کتابخانه به عنوان منبعی برای دانشجویانی به شمار می رود که در پی نوآوری و خلاقیت هستند. تابلوی موجود در این مرکز، اهمیت نوآوری را در مسیر دست یابی به شیوه های طراحی، فنون بازاریابی، و انتقال مفاهیم و موضوعات مهم در صنعت، حکومت، و تحصیلات دانشگاهی شرح می دهد.

 

گالری علامات تجاری و بسته بندی

 

هدف از ایجاد گالری علامات تجاری و بسته بندی، روبرو نمودن بازدیدکنندگان با بسته های بسیار بزرگ از تولیدات داخلی است که با لوگو و طراحی های تازه عرضه شده اند. این بسته های بزرگ همچنین به شیوه ای خلاقانه به کار گرفته می شوند تا پیام های مهمی را درباره ی علامت تجاری و بسته بندی ارائه دهند، که همزمان به سرگرمی و آموزش بازدیدکنندگان کمک می کند.

 

مرکز نوآوری در طراحی

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing موظف است که به شرکت های مالزیایی در توسعه و تبلیغ تولیدات خود کمک کند تا توانایی رقابت محصولات ملی را در بازارهای پر چالش بین المللی بالا ببرد.

 

گالری کاوش در طراحی

 

محیط دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing که بر اساس صنعت بنیان نهاده شده، بر آن است تا به دانشجویان امکان دهد که با افراد حرفه ای شاغل در زمینه های مختلف کار کنند. در گالری دانشجویان، آثار خلق شده توسط برجسته ترین و خلاق ترین ذهن ها عرضه شده اند تا کیفیت بالای آموزش را به نمایش در بیاورند.

 

اسکان دانشگاهی

 

درست مانند خانه دانشگاه، امکانات کاملی برای اسکان دانشجویان تامین می کند- امکانات خوابگاهی با تلویزیون، ماهواره، و اینترنت بی سیم (wireless).

  

کلوپ One World

 

باشگاه دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing سرگرمی دانشجویان با فضایی بی نظیر که بر مبنای هنر بازیافت دور ریختنی ها ساخته شده، جایی است که ذهن های خلاق از نقاط مختلف جهان گرد هم آمده، در کنار هم به تفریحات سالم پرداخته و از هم می آموزند.

 

کافه وینگز

 

این کافی شاپ که در مرکز دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing قرار گرفته برای دانشجویانی ساخته شده که علاقه ی زیادی به معاشرت با دوستان خود دارد. این کافه تولیدات منحصر به فردی دارد، که در میان آنها می توان از قهوه های متنوع و نوشیدنی های میوه ای مختلف نام برد، که محبوبیت بسیاری یافته و در سایر بخش های سایبرجایا نیز طرفدار دارند.

 

ماکانلاه!

 

رستورانی در فضای باز، که پاسخگوی ذائقه های گوناگون است: از غذاهای ایرانی، مالزیایی، چینی، و هندی تا کلوچه های رژیمی برای افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند.

 

فیتوفلای

 

فیتوفلای مرکز ورزشی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing برای حفظ سلامت و تندرستی دانشجویان است. مجهز شده به بهترین وسایل بدنسازی و ورزشی در کنار مربی مخصوص همه در محیطی دلپذیر واقع در مرکز دانشگاه.

 

استودیوی ضبط و صدا

 

این استودیوی موسیقی به تجهیزاتی مانند Digidesign Protools، HD3 Accel، Digidesign 192 I/O، Digidesign Pre Amp، Soundcrafts، Otari، مجموعه بلندگوهای Genelec Surround و استودیوهای صوتی با کیفیت بالا مجهز شده است.

 

هدلاینز

 

این واحد تجاری یکی از پر ازدحام ترین واحدها در دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing است که در آن دانشجویان محصولات و خدماتی را ارائه و ساماندهی می کنند؛ این واحد، بازتابی از اندیشه صنعت در دانشگاه در لیم کوک وینگ است.

 

سوپرمارکت 10-10

 

فروشگاهی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing متعلق به خود دانشجویان برای تهیه ی اقلام مختلف... فروشگاهی کوچک اما ضروری، که همه اقلام مورد نیاز در آن یافت می شود: از کنسورها و غذاهای مختصر، تا مجله های مشهور.

 

خدمات دانشجويي

معارفه

 

دانشجويان جديد طي مراسمي با شکوهی مورد پذيرايي قرار مي گيرند. دانشجويان از این طریق مي توانند با دوستان جديد آشنا شده و اساتيد و کارکنان اداري را ملاقات نمايند. مهمتر از همه، دانشجويان از اين طريق با محيط دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing آشنا مي شوند.

 

باشگاه ها و فعاليتها

 

سعي ما براين است که علائق کليه دانشجويان خود را پوشش دهيم. در داخل دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing، ما در حدود  20 باشگاه داريم که به انجام فعالیتهای مختلف می پردازند. از جمله باشگاه هاي موجود در دانشگاه می توان از بولينگ، فوتبال، بوکس، تنيس، موسيقي، تآتر و... نام برد. همچنین از طریق این باشگاه ها دانشجويان مي توانند به عضويت باشگاه هاي خارج از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing نيز درآيند.

 

رویدادهاي فرهنگي-اجتماعي

 

در طول سال، رويدادهاي فرهنگي گوناگوني برگزار مي گردد که دانشجويان مي توانند در آن شرکت کنند . هر کدام از اين رويدادها به رشد شخصي و ذهني آنها کمک کرده و جو هنري و فرهنگي را در دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing ارتقا داده و تعامل بين اساتيد، مشاوران، دانشجويان خارجي و مالزیايي را تقویت مي کنند. اين فعاليتها شامل برگزاري سمينارها، پخش فيلم، برگزاري کارگاه ها، نمايشگاه ها، ميهماني ها و فستيوالها در طول سال مي شود

 

کمک هزینه تحصیلی

 

در حال حاضر تمامي تقاضاهاي مربوط به کمک هزینه تحصیلی تا اطلاع ثانوي بسته شده اند. اگر سئوالي داريد و يا اينكه مي‌خواهيد در مورد شرايط ورود، تارخ پذيرش، واحدهاي درسي خاص، فرآيند پذيرش و يا هزينه‌هاي تحصيل بيشتر بدانيد، لطفا فرم درخواست آنلاين را پر كنيد.

 

جايزهِ کمک هزینه تحصیلی لیم کوک وینگ براي تبادل فرهنگي

فقط براي دانشجويان خارجي

 

امروزه دانستن در مورد ديگر فرهنگ‌ها، اهمیت و تاثیر بسیار زیادی بر نحوه زندگی ما دارد. داشتن اطلاعات بیشتر در مورد دیگر ملیت ها به همراه داشتن شبكه‌ ای از دوستان بین المللی در عمق بخشیدن به این فرایند آشنایی کمک شایانی می کند. شما با ياري كمك هزينهِ دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing كه هزينه‌هاي تحصيل شما را در اينجا مي‌پردازد قادر به ادامه تحصیل و تحقیق در مورد دیگر ملت ها و فرهنگ های مختلف خواهید بود.

 

جايزهِ ممتازكمك‌هزينهِ تحصيلي لیم کوک وینگ

 

با توجه به اينكه رقابت در سطح جهان رو به افزايش است، كشور به افرادي قاطع، زيرك و باهوش نياز دارد كه بتوانند اطلاعات را مديريت كرده و راه‌حل‌هاي ابتكاري ارائه دهند. بنياد خلاقيت دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing ماموريت دارد كه این گروه از دانشجویان خاص را شناسائی کرده و در کنار تشویق کردن آنان، توانايي‌هاي مديريتيشان را حين تحصيل در لیم کوک وینگ پرورش دهد.

 

جايزهِ استحقاقي كمك‌هزينهِ تحصيلي لیم کوک وینگ

 

جايزهِ استحقاقي كمك‌هزينهِ تحصيلي لیم کوک وینگ به افرادي اعطا مي‌شود كه در فعاليت‌هاي مشترك مربوط به برنامهِ تحصيلي بر ديگران برتري داشته باشند. براي اعطای این جايزه توانايي مديريتي، حضور موثر در باشگاه ها و انجمن‌ها، خلاقيت و ابتكار در مورد فعاليت‌هاي تحصيلي، منطقه‌اي و ملي لحاظ مي‌شوند.

 

فرصتهای شغلی

لیم کوک وینگ لندن

 

بالها را بگسترانید و با پیوستن به شعبه لندن دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing نظاره گر چشم اندازی جهانی شوید و با ما در سفر جهانیمان همراه گردید. شعبه اصلی دانشگاه در کوالا لامپور و دیگر شعبات آن در جاکارتا، اندونزی، لندن و گابورون تأسیس شده اند. شعبات جدید دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing نیز بزودی در پکن، کامبوج و نیویورک تاسیس خواهند شد.

این حرکت، تجربه شیرینی است. از شما می خواهیم به ما ملحق شوید تا با کمک هم، بهترین های شرق و غرب را به هم پیوند داده و به نسل جدید فارغ التحصیلان در سراسر دنیا، توانایی لازم را ببخشیم تا هرچه بهتر جهان را بسوی آینده ای روشن پیش ببرند. ما بدنبال نیروهای دانشگاهی و اجرایی مشتاق، پرانرژی و لایق هستیم تا با کار در کنار یکدیگر، رویایمان را به حقیقت تبدیل کنیم. بیاید شغل آینده خود را بسازید و با ما رشد کنید.

 

مدرسان بین المللی – (کامبوج، لندن و بوتسوانا)

 

به دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing بپیوندید و بهترین فرصتهای شغلی را بیابید. فرصتهای که می توانید در جهت تبدیل شدن به شخصی حرفه ای در دنیای امروز به کار بگیرید. می توانید به انتخاب خود در شعبه سایبرجایا تدریس کنید یا در شعب بین المللی ما در کامبوج، لندن یا بوتسوانا و از این طریق وجه شغلی خود را با تمرکز تخصصی بر دانش و مهارت ارتقا دهید. به دلیل راه اندازی شعبه کامبوج در آینده نزدیک 1) ساکنان و مهاجران کامبوج و 2) کاندیداهای واجد شرایط، صرف نظر از کشور کنونی محل سکونت، در صورت تمایل می توانند درخواست خود را برای محلق شدن به ما ارائه دهند.

 

 

 

دانشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات

 

-        مهندس نرم افزار

-        فناوری اطلاعات

-        شبکه

-        علوم رایانه

-        تجارت الکترونیک

-        رایانه و موبایل

-        برنامه نویسی بازی های رایانه ای

-        علوم مدیریت

-        ریاضیات و آمار

-        دانشکده مدیریت بازرگانی و جهانی سازی

-        مدیریت بازرگانی

-        حسابداری

-        امور مالی

-        اقتصاد

-        جهانگردی

-        مهمانداری

-        بازاریابی

-        منابع انسانی

-        ریاضیات وآمار

-        دانشکده خلاقیت در مالتی مدیا

-        مالتی مدیا

-        ارتباطات بصری

-        فناوری اطلاعات/مالتی مدیا

-        فیلم و انیمیشن (انیمیشن دو بعدی/سه بعدی)

-        هنرهای زیبا

-        مدیریت بازرگانی

-        دانشکده نوآوری در طراحی

-        طراحی مد (الگو(

-        تاریخ هنر و طراحی

-        طراحی فروش

-        طراحی پارچه

-        طراحی صنعتی

-        طراحی محصول

-        طراحی و مهندسی صنعتی

-        طراحی گرافیک

-        عکاسی

-        گرافیک رایانه

-        تصویرسازی

-        تبلیغات

-        طراحی بازی های رایانه ای

-        هنرهای زیبا

-        علوم اجتماعی

-        بازاریابی

-        تاریخ هنر

-        روزنامه نگاری مد

-        ارتباطات بصری

-        مدیریت بازرگانی

-        دانشکده معماری و محیط ساخته

-        معماری

-        مدیریت ساخت وساز

-        مهندسی

-        مطالعات علوم/محیطی

-        تاریخ هنر و معماری

-        فناوری ساختمان سازی

-        طراحی با کمک رایانه (کد)

-        معماری/طراحی داخلی

 

شرایط:

 

-        کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مرتبط

-        دارندگان مدرک کارشناسی با پنج سال سابقه حضور در صنعت یا تدریس نیز می توانند اقدام کنند

-        تخصص در رشته های فوق الذکر یک امتیاز تلقی می شود

-        مهارت عالی در زبان انگلیسی

-        تمایل به کار در کامبوج، لندن یا بوتسوانا

 

کنسرسیوم بین المللی

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing معتقد به همکاری با بهترین هاست. دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing برای اطمینان از اینکه برنامه ها و مواد درسی آن از جایگاه و اعتبار جهانی برخوردارند،با کنسرسیوم بین المللی دانشگاههای هم پیمان کار می کند، دانشگاههایی که در زمینهِ فعالیت خود از بهترین دانشگاههای جهان هستند. این دانشگاه های همپیمان به حفظ پایداری و ارتقای استانداردهای جهانی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing کمک می کنند. نمایندگانی از این دانشگاه ها هیأت اطمینان از کیفیت دانشگاه ها را تشکیل می دهند و به طور پیوسته از دانشگاه ها بازدید می کنند.

همچنین هیأت مشاورهِ بین المللی بر اساس معیارها و مشخصات بین المللی برنامه هایی را تعیین می کند و بر اساس آن عملکرد و کامیابی دانشجویان را ارتقا می دهد. تعریف استانداردها بر اساس ضوابط بین المللی این اطمینان را می دهد که دانشجویان فرصت این را دارند که از یک نهاد دانشگاهی به نهادهای دانشگاهی دیگر بروند.

 

دانشگاه فناوری کرتین

 

"تقدیر دانشجویان دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing را در مسیر کامیابی قرار داده است. دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing به عنوان یک نهاد رشد و توسعه یافته و اکنون دانشگاه پیشگام مالزی در عرصه نوآوری و فناوری طراحی است و به خاطر فارغ التحصیلان درجه یک خود مشهور و نام آور است."

پروفسور کالین براون رئیس، دانشکده رسانه ها جامعه و فرهنگ

 

موسسه فناوری رویال ملبورن (آر ام آی تی)

 

"اعتبار و شهرت دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing به دلیل خلاقیت، نواوری و اهمیت طراحی در این دانشگاه است. در آنجا فرصت گسترش فعالیت های ابتکارِی، اعتماد به نفس و مهارت های طراحی خلاق به دانشجویان داده می شود، مهارت هایی که برخورداری از آنها امکان یافتن شغل در مالزی را بسیار افزایش می دهد. کارفرمایان نیز به نوبهِ خود می توانند به خلاق ترین و با استعدادترین فارغ التحصیلان دسترسی داشته باشند".

 

دانشگاه شرق لندن (یو ای ال(

 

"من هیچ جایی را ندیده ام که به اندازهِ دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing امید دهنده و الهام بخش باشد. لیمکوینگ به واقع قابل توجه و چشمگیر است. ما به دنبال جایی بودیم که نوعی نزدیکی با صنایع خلاق در آنجا بیابیم و لیم کوک وینگ دقیقا همان است که ما به دنبالش بودیم".

 

دانشگاه رابرت گردن

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فارغ التحصیلانی تربیت می کند که وجودشان برای صنایع ساختمانی...

 

دانشگاه رابرت گردن

 

"دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فارغ التحصیلانی تربیت می کند که وجودشان برای صنایع ساختمانی ضروری است. تاکید بر کیفیت، خلاقیت، نوآوری و پیشرفت فردی همراه با محیط جالب لیمکوینگ باعث شده که دانشجویانی بی همتا از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فارغ التحصیل شوند.

ما واقعا برنامه های دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing را تحسین می کنیم و امیدوار هستیم که با همکاری با یکدیگر فرصت های موجود برای دانشجویان در رشته های مختلف را توسعه داده و امکان فعالیت های تحقیقاتی مشترک را فراهم کنیم".

 

دانشگاه ملبورن

 

" ارتباط با دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing مایهِ غرور و سربلندی ماست. ما با همکاری دانشگاه لیم کوک وینگ برای رسیدن به اهدافمان که ارتقا و برتری آموزشی است تلاش می کنیم. ما شاهد پیشرفت لیم کوک وینگ از توانی به توان دیگر بوده ایم و شاهد بودیم که این نهاد چگونه به خاطر کیفیت، نوآوری و برتری آموزشی به شهرت رسید. و حال که دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing جایزهِ رسمی تبدیل شدن به نهاد دانشگاهی را دریافت کرده است، در واقع پیروزیش کامل شده است".

 

دروس انگلیسی

 

اینترنشنال هاوس یکی از بهترین سازمان های آموزش زبان با 124 موسسه در 38 کشور است. اینترنشنال هاوس مالزی قسمتی از سازمان جهانی اینترنشنال هاوس است که مقر آن در لندن می باشد. از سال 1998 تا کنون اینترنشنال هاوس با دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing تلفیق شده تا خدمات خود را برای دانشجویان دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فراهم آورد.

سازمان جهانی اینترنشنال هاوس که در سال 1953 بنا نهاده شد، سازمانی پیشرو در امر آموزش و تربیت زبان است. این سازمان با شبکه جهانی خود، استانداردهای بین المللی را حفظ نموده و همواره برای محک زنی تحت کنترل کیفیت قرار می دهد. مدرسان زبان متخصص و حرفه ای از سراسر دنیا وظیفه تدریس دروس را برعهده دارند تا تجربه آموزشی کاملی را به نمایش بگذارند.

در اینترنشنال هاوس، ما بر این باور هر دانشجویی با دانشجوی دیگر و هر کلاسی با کلاس دیگر فرق دارد و بنابراین دروس با نیازهای هر کلاس بصورت جداگانه تنظیم شده است.

 

-        ایمرژن (برنامه فشرده آموزش انگلیسی(

-        انگلیسی برای اهداف آکادمیک

-        انگلیسی برای اهداف تجاری

-        انگلیسی روزمره

-        IELTS

-        TOEFL

-        TEFL

-        برنامه آموزشی در خانه

-        مهارت های گفتاری

-        مهارت های نوشتاری

 

هزينه‌هاي زندگي

 

در زير راهنمايي از هزينه‌هاي ماهانهِ زندگي در مالزي براي استفادهِ دانشجويان آورده شده است. ارقام عنوان شده به صورت تخميني و واحد آنها رينگيت مالزي (RM) است و اين ارقام ممكن است در اثر تورم تغيير كنند.

 

ميزان هزينه (RM)

نوع هزينه‌ها

RM300.00

سكونت

RM350.00

غذا

RM100.00

حمل و نقل

RM200.00

كتاب، تجيزات لازم و لوازم تحرير

RM100.00

تفريحات

RM250.00

هزينه‌هاي متفرقه

RM1,300.00

كل

 

دانشجويان رشته‌هاي طراحي ممكن است هزينهِ بيشتري صرف تجهيزات هنري لازم براي رشتهِ خود كنند. دانشجويان طراحي مقدماتي همچنين بايد يك دوربين براي واحد عكاسي داشته باشند. بنابراين اين دانشجويان بايد حداقل 1000 رینگیت براي خريد دوربين هزينه كنند.

 

غذا

 

در ماکانلاه! غذا و نوشيدني با قيمت مناسب در اختيار دانشجويان قرار می گیرد که از جمله می توان از غذاهای بخش رستوران ایرانی نام برد. همچنين مكان‌‌هاي زيادي نيز در اطراف دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing وجود دارند كه براي غذا خوردن محل مناسبي هستند. فاصله فودكورت و استريت مال که در مركز شهر سايرجايا هستند از دانشگاه با اتومبیل حدود 5 تا 10دقيقه است.

 

بهداشت در مالزي

 

از آنجائیکه تمامي دانشجويان خارجي مشمول بیمه گروه پزشكي بين‌المللي IMG می باشند، می توانند در كلينيك‌هاي IMG یا سایر کلینیک های تحت پوشش این بیمه به صورت مجاني خدمات پزشكي دريافت ‌كنند.

 

 
 

 

 

 

 

 
 
دانشگاه Limkokwing صرفاً در رشته هاي مهندسي معماری ،مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
 

مجموعه خوابگاه داخل دانشگاه

 

تاسيسات و امکانات دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing شامل تلويزيون مداربسته، نگهبانی 24  ساعته، عضويت مجاني باشگاه ورزشی، تلفن عمومي، اينترنت وایرلس .

هر اتاق داراي تشک خواب، ميز مطالعه و صندلي، کابينت و پرده است .

هر طبقه مجهز به مبل، ميز شام، تلويزيون، يخچال، اجاق گاز، لباسشويي سکه اي، آشپزخانه، حمام، وسايل خانه و ساير لوازم الکتريکي در فضاي مشترک است .

اتاقهاي موجود به افرادي که زودتر درخواست کرده باشند تعلق خواهد گرفت. در صورتي که مکان اقامتي دلخواه شما موجود نباشد، ما شما را در يافتن مکان مناسب ديگر ياري خواهيم نمود .

 

قوانين و مقررات

 

دانشجويان دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing لازم است وجوه ذيل را پرداخت نمايند:

الف. دو ماه اجاره به عنوان وديعه (قابل استرداد)،

ب. پنج ماه اجاره پيش (غيرقابل استرداد)

 

انقضاي قرارداد

 

الف. چنانچه دانشجويي بخواهد قرارداد اجاره اش را پيش از خاتمه قرارداد پنج-ماهه اش فسخ نمايد، وجوه اجاره پرداختي و وديعه بازپس داده نخواهد شد.

ب. درصورتي که دانشجويي بخواهد قرارداد اجاره اش را پس از اتمام اقامت پنج-ماهه اش فسخ نمايد، لازم است به صورت کتبي مراتب را حداقل از يک ماه قبل به اطلاع مرکز دانشجويي بين المللي برساند.

نرخهاي داده شده در زمان انتشار سايت صحيح مي باشند و احتمال تغيير آنها بوسيله مديريت وجود دارد .

 

اجاره بها

 

رديف

شرح

اجاره بهاي ماهانه (به رينگيت)

1

اتاق يک نفره

800 رينگيت (255* دلار آمريکا)

2

اتاق خواب دونفره مشترک

550 رينگيت (155* دلار آمريکا)

 

مبالغي که به دلار آمريکا ذکر شده است تخميني بوده و به اثر تورم تغيير خواهند نمود.

نرخ برابري براساس نرخ فعلي بوده و برمبناي 1 دلار: رينگيت مالزي 3.75 است

 

مجموعه دساریا ویلا

 

مجموعه آپارتمان Desaria Villa  يکي از محبوب ترين امکانات اقامتي خارج از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing براي دانشجويان ليم کوک وينگ است. اين مکان در سايبرجايا واقع بوده و در نزديکي شهرکهاي Kajang و Putrajaya قرار دارد. دانشجويان مي توانند امور بانکي، تبديل ارز و ساير امور مالي خود را در اين شهرها انجام دهند. موقعيت مناسب Desaria ، دسترسي ساکنان آن را به مراکز خريد مانند Pyramid ، IOI Mall ، Alamanda Putrajaya ، و مرکز خريد Mines فراهم مي نمايد. سرويسهاي منظم اتوبوس، رفت و آمد دانشجويان را از Desaria به ترمينالهاي اتوبوس راني و ايستگاه هاي قطار LRT جهت سفر به مرکز شهر کوالالامپور تسهيل مي نمايد .

امیدواریم از امکانات اقامتي موجود در Desaria  که شامل اتاقهاي دونفره و يک نفره بوده و نسبت به امکانات آن قيمت مناسبي دارند، لذت ببريد. در ضمن در برخي از واحدها مي توان به انتخاب خود از سيستم خنک کننده نيز استفاده نمود. هر واحد با اقلام ضروري مانند تخت خواب، تشک، ميز مطالعه و صندلي، کابينت، روشنايي و پنکه به شکل زيبايي مجهز شده است. سرويس امنيتي 24 ساعته براي تضمين امنيت دانشجويان و محافظت از اين مکان در محل مستقر است . جهت رفاه دانشجويان ليم کک وينگ، در طول روز سرويس اتوبوس در مسير 5 دقيقه اي بين Desaria و محل دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing در رفت و آمد است .

 

ضوابط و شرايط سکونت

 

دانشجويان بايد وديعه اي معادل دو (2) ماه اجاره و و مبلغ پنج (5) ماه اجاره را(غيرقابل استرداد) براي اقامت پنج (5)  قبل از انتقال به اقامتگاه بپردازند. عدم پرداخت اين مبالغ  (2+5 ماه اجاره) منجر به تعلق نگرفتن اتاق به دانشجويان خواهد شد .

مبلغ وديعه در پايان مدت پنج (5) ماه اجاره از طريق ارائه اعلان کتبي، به مدت دوماه قبل از انقضاي مدت اجاره قابل استرداد است. از مبلغ وديعه، بابت عدم اطلاع بموقع، سکونت بيش از موعد، خسارات وارده، تعميرات، قبوض معوقه و ساير موارد مبالغي کسر خواهد شد. استرداد وديعه از زمان ارائه فرم رسمي استرداد در هنگام تسویه حساب دو ماه به طول خواهد کشيد (کليدها بايد تحويل داده شده و مراحل تسویه حساب بايد در دفتر سرپرستي انجام گيرد.)

مبلغ 100 رينگيت جهت رسيدگي به درخواست دانشجو جهت تعويض اتاق (منوط به موجود بودن اتاق) دريافت خواهد شد. مبلغ 150 رينگيت بابت پردازش استرداد وديعه دريافت خواهد شد .

در صورت جاماندن کليد در اتاق و قفل شدن درب، مبلغ 10 رينگيت بابت بازکردن درب و بازيابي کليد دريافت خواهد شد. جايگزيني کليدهاي گم شده 20 رينگيت هزينه دربرخواهد داشت. جايگزيني کارتهاي تردد نيز 50 رينگيت دريافت خواهد شد .

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing مسوليتي در قبال گم شدن يا وارد آمدن خسارت به مدارک و اموال شخصي و قيمتي دانشجويان ندارد .

 

انقضاي مدت اجاره

 

توجه داشته باشید پیش از مدت پنج (5) ماه در صورتي که دانشجويي بخواهد قرارداد اجاره را پيش از انقضاي مدت پنج ماهه آن فسخ نمايد مابقي مبلغ اجاره به وي عودت داده نمی شود .

اما پس از مدت اقامت پنج (5)  ماه کامل، دانشجو بايد دو ماه پيشتر به صورت کتبي از طريق تحويل دادن فرم درخواست تسویه حساب به همراه ارائه رسيد رسمي، دفتر خدمات بين الملل را در جريان قرار دهد.

اقامت بعد از تاريخ انقضاي اجاره حداقل مبلغ 50 رينگيت در روز يا حداکثر مبلغ يک ماه اجاره از دانشجوياني که کمتر از يک ماه پس از انقضاي مدت اجاره و بدون تمديد قرارداد اقامت مي کنند، دريافت خواهد شد .

 

مقررات اساسي اقامتگاه

 

کليه ساکنين اقامتگاه خارج از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing موظف به رعايت مقررات اساسي آن هستند. اين مقررات شامل اين موارد است :

-        عدم ايجاد موسيقي و هر سروصداي بلند که براي همسايگان ايجاد مزاحمت نمايد

-        عدم استعمال و مصرف مواد مخدر و نوشيدنيهاي الکلي

-        عدم پذيرش ميهمان پس از ساعت 10 شب

-        عدم نگهداري هرگونه حيوان خانگی

کليه دانشجويان خارجي بايد اولين ترم تحصيلي شان (به مدت 5 ماه) را به دلیل آشنا نبودن با محیط سایبر جایا در اقامتگاه هاي دانشگاه سپري نمايند .

 

اجاره بها

 

رديف

شرح

اجاره بهاي ماهانه براي هر فرد

(به رينگيت مالزي)

بدون سيستم خنک کننده

با سيستم خنک کننده

I

نوع اتاق

دونفره

تک نفره

دونفره

تک نفره

اتاق خواب بزرگ داراي حمام مجزا

630

330

680

380

اتاق دونفره

500

260

550

310

اتاق يک نفره

350

-

400

-

II

نوع اتاق

اجاره بهاي ماهانه براي هر واحد

(به رينگيت مالزي)

نوع واحد آپارتمان

بدون سيستم خنک کننده

با سيستم خنک کننده

نوع  الف - واحد 4 اتاقه براي 6 دانشجو

1,400

1,600

نوع  ب - واحد 3 اتاقه براي 5 دانشجو

1,300

1,400

III

اقامت موقت

اجاره روزانه براي دانشجو - به رينگيت مالزي

اجاره روزانه براي سايرين - به عنوان مثال والدين - به رينگيت مالزي

با سيستم خنک کننده

 

براي مدت کمتر از 4 روز

40 در ازاي هر نفر

50 در ازاي هر نفر

براي مدت بيشتر از 3 روز اما کمتر از 10 روز

30 در ازاي هر نفر

40 در ازاي هر نفر

براي مدت بيشتر از 9 روز

براساس اجاره کامل ماهيانه

40 در ازاي هر نفر

 

             

 

 

نمايشگاه معماري

 

نمایشگاه معماری محل نگهداری اخرین پروژه های انجام شده توسط دانشجویان رشته های معماری و معماری داخلی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing است. شما در این نمایشگاه مدل های نهایی، نقشه ها و عکس های بی نظیری از کار های دانشجویان را می بینید که تمامی مراحل یادگیری آنان را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه هر ترم با مدل ها و پروژه های جدید بروز می شود.

 

لابراتوارهای رایانه

 

لابراتوارهای رایانه مطابق با استانداردهای جهانی، از جمله تجهیزات موجود در دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing به شمار می روند که از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردارند. فارغ التحصیلان دانشگاه، با درک و دانش بالایی از IT و آمادگی کامل برای ورود به عرصه ی صنعت، به خوبی برای استفاده از تازه ترین ابزارها و تجهیزات تعلیم دیده اند. بدین ترتیب، دانش و معلوماتی که اندوخته اند، توانایی بالقوه ی مدیریت فناوری اطلاعات را در آنها ایجاد می کند.

 

کارگاه مد

 

دانشکده طراحی و مد دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing از زمان گشایش خود در حدود 5 سال پیش، همواره در راس خبرها قرار داشته، جوایز و افتخارات زیادی از آن خود نموده، و معیارهای تازه ای در این رشته وضع کرده است. واحدهای تجاری و کارگاه های کاملا پیشرفته طراحی مد، از جمله ویژگی هایی هستند که میزان خلاقیت و نوآوری موجود در آموزش های دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing را نشان می دهند.

 

کتابخانه الکترونیک

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing از تجهیزاتی کاملا حرفه ای برخوردار است که در میان آنها می توان به کتابخانه الکترونیک اشاره کرد؛ مجموعه ای با بیش از بیست هزار جلد کتاب، هزاران نشریه، فصل نامه، و مقاله. دسترسی به این مرکز برای دانشجویان بسیار آسان است.

 

لابراتوار عکاسی

 

لابراتوار عکاسی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing مدرن ترین تجهیزات عکاسی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

 

کتابخانه ی نوآوری

 

این کتابخانه به عنوان منبعی برای دانشجویانی به شمار می رود که در پی نوآوری و خلاقیت هستند. تابلوی موجود در این مرکز، اهمیت نوآوری را در مسیر دست یابی به شیوه های طراحی، فنون بازاریابی، و انتقال مفاهیم و موضوعات مهم در صنعت، حکومت، و تحصیلات دانشگاهی شرح می دهد.

 

گالری علامات تجاری و بسته بندی

 

هدف از ایجاد گالری علامات تجاری و بسته بندی، روبرو نمودن بازدیدکنندگان با بسته های بسیار بزرگ از تولیدات داخلی است که با لوگو و طراحی های تازه عرضه شده اند. این بسته های بزرگ همچنین به شیوه ای خلاقانه به کار گرفته می شوند تا پیام های مهمی را درباره ی علامت تجاری و بسته بندی ارائه دهند، که همزمان به سرگرمی و آموزش بازدیدکنندگان کمک می کند.

 

مرکز نوآوری در طراحی

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing موظف است که به شرکت های مالزیایی در توسعه و تبلیغ تولیدات خود کمک کند تا توانایی رقابت محصولات ملی را در بازارهای پر چالش بین المللی بالا ببرد.

 

گالری کاوش در طراحی

 

محیط دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing که بر اساس صنعت بنیان نهاده شده، بر آن است تا به دانشجویان امکان دهد که با افراد حرفه ای شاغل در زمینه های مختلف کار کنند. در گالری دانشجویان، آثار خلق شده توسط برجسته ترین و خلاق ترین ذهن ها عرضه شده اند تا کیفیت بالای آموزش را به نمایش در بیاورند.

 

اسکان دانشگاهی

 

درست مانند خانه دانشگاه، امکانات کاملی برای اسکان دانشجویان تامین می کند- امکانات خوابگاهی با تلویزیون، ماهواره، و اینترنت بی سیم (wireless).

  

کلوپ One World

 

باشگاه دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing سرگرمی دانشجویان با فضایی بی نظیر که بر مبنای هنر بازیافت دور ریختنی ها ساخته شده، جایی است که ذهن های خلاق از نقاط مختلف جهان گرد هم آمده، در کنار هم به تفریحات سالم پرداخته و از هم می آموزند.

 

کافه وینگز

 

این کافی شاپ که در مرکز دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing قرار گرفته برای دانشجویانی ساخته شده که علاقه ی زیادی به معاشرت با دوستان خود دارد. این کافه تولیدات منحصر به فردی دارد، که در میان آنها می توان از قهوه های متنوع و نوشیدنی های میوه ای مختلف نام برد، که محبوبیت بسیاری یافته و در سایر بخش های سایبرجایا نیز طرفدار دارند.

 

ماکانلاه!

 

رستورانی در فضای باز، که پاسخگوی ذائقه های گوناگون است: از غذاهای ایرانی، مالزیایی، چینی، و هندی تا کلوچه های رژیمی برای افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند.

 

فیتوفلای

 

فیتوفلای مرکز ورزشی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing برای حفظ سلامت و تندرستی دانشجویان است. مجهز شده به بهترین وسایل بدنسازی و ورزشی در کنار مربی مخصوص همه در محیطی دلپذیر واقع در مرکز دانشگاه.

 

استودیوی ضبط و صدا

 

این استودیوی موسیقی به تجهیزاتی مانند Digidesign Protools، HD3 Accel، Digidesign 192 I/O، Digidesign Pre Amp، Soundcrafts، Otari، مجموعه بلندگوهای Genelec Surround و استودیوهای صوتی با کیفیت بالا مجهز شده است.

 

هدلاینز

 

این واحد تجاری یکی از پر ازدحام ترین واحدها در دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing است که در آن دانشجویان محصولات و خدماتی را ارائه و ساماندهی می کنند؛ این واحد، بازتابی از اندیشه صنعت در دانشگاه در لیم کوک وینگ است.

 

سوپرمارکت 10-10

 

فروشگاهی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing متعلق به خود دانشجویان برای تهیه ی اقلام مختلف... فروشگاهی کوچک اما ضروری، که همه اقلام مورد نیاز در آن یافت می شود: از کنسورها و غذاهای مختصر، تا مجله های مشهور.

 

خدمات دانشجويي

معارفه

 

دانشجويان جديد طي مراسمي با شکوهی مورد پذيرايي قرار مي گيرند. دانشجويان از این طریق مي توانند با دوستان جديد آشنا شده و اساتيد و کارکنان اداري را ملاقات نمايند. مهمتر از همه، دانشجويان از اين طريق با محيط دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing آشنا مي شوند.

 

باشگاه ها و فعاليتها

 

سعي ما براين است که علائق کليه دانشجويان خود را پوشش دهيم. در داخل دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing، ما در حدود  20 باشگاه داريم که به انجام فعالیتهای مختلف می پردازند. از جمله باشگاه هاي موجود در دانشگاه می توان از بولينگ، فوتبال، بوکس، تنيس، موسيقي، تآتر و... نام برد. همچنین از طریق این باشگاه ها دانشجويان مي توانند به عضويت باشگاه هاي خارج از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing نيز درآيند.

 

رویدادهاي فرهنگي-اجتماعي

 

در طول سال، رويدادهاي فرهنگي گوناگوني برگزار مي گردد که دانشجويان مي توانند در آن شرکت کنند . هر کدام از اين رويدادها به رشد شخصي و ذهني آنها کمک کرده و جو هنري و فرهنگي را در دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing ارتقا داده و تعامل بين اساتيد، مشاوران، دانشجويان خارجي و مالزیايي را تقویت مي کنند. اين فعاليتها شامل برگزاري سمينارها، پخش فيلم، برگزاري کارگاه ها، نمايشگاه ها، ميهماني ها و فستيوالها در طول سال مي شود

 

کمک هزینه تحصیلی

 

در حال حاضر تمامي تقاضاهاي مربوط به کمک هزینه تحصیلی تا اطلاع ثانوي بسته شده اند. اگر سئوالي داريد و يا اينكه مي‌خواهيد در مورد شرايط ورود، تارخ پذيرش، واحدهاي درسي خاص، فرآيند پذيرش و يا هزينه‌هاي تحصيل بيشتر بدانيد، لطفا فرم درخواست آنلاين را پر كنيد.

 

جايزهِ کمک هزینه تحصیلی لیم کوک وینگ براي تبادل فرهنگي

فقط براي دانشجويان خارجي

 

امروزه دانستن در مورد ديگر فرهنگ‌ها، اهمیت و تاثیر بسیار زیادی بر نحوه زندگی ما دارد. داشتن اطلاعات بیشتر در مورد دیگر ملیت ها به همراه داشتن شبكه‌ ای از دوستان بین المللی در عمق بخشیدن به این فرایند آشنایی کمک شایانی می کند. شما با ياري كمك هزينهِ دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing كه هزينه‌هاي تحصيل شما را در اينجا مي‌پردازد قادر به ادامه تحصیل و تحقیق در مورد دیگر ملت ها و فرهنگ های مختلف خواهید بود.

 

جايزهِ ممتازكمك‌هزينهِ تحصيلي لیم کوک وینگ

 

با توجه به اينكه رقابت در سطح جهان رو به افزايش است، كشور به افرادي قاطع، زيرك و باهوش نياز دارد كه بتوانند اطلاعات را مديريت كرده و راه‌حل‌هاي ابتكاري ارائه دهند. بنياد خلاقيت دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing ماموريت دارد كه این گروه از دانشجویان خاص را شناسائی کرده و در کنار تشویق کردن آنان، توانايي‌هاي مديريتيشان را حين تحصيل در لیم کوک وینگ پرورش دهد.

 

جايزهِ استحقاقي كمك‌هزينهِ تحصيلي لیم کوک وینگ

 

جايزهِ استحقاقي كمك‌هزينهِ تحصيلي لیم کوک وینگ به افرادي اعطا مي‌شود كه در فعاليت‌هاي مشترك مربوط به برنامهِ تحصيلي بر ديگران برتري داشته باشند. براي اعطای این جايزه توانايي مديريتي، حضور موثر در باشگاه ها و انجمن‌ها، خلاقيت و ابتكار در مورد فعاليت‌هاي تحصيلي، منطقه‌اي و ملي لحاظ مي‌شوند.

 

فرصتهای شغلی

لیم کوک وینگ لندن

 

بالها را بگسترانید و با پیوستن به شعبه لندن دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing نظاره گر چشم اندازی جهانی شوید و با ما در سفر جهانیمان همراه گردید. شعبه اصلی دانشگاه در کوالا لامپور و دیگر شعبات آن در جاکارتا، اندونزی، لندن و گابورون تأسیس شده اند. شعبات جدید دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing نیز بزودی در پکن، کامبوج و نیویورک تاسیس خواهند شد.

این حرکت، تجربه شیرینی است. از شما می خواهیم به ما ملحق شوید تا با کمک هم، بهترین های شرق و غرب را به هم پیوند داده و به نسل جدید فارغ التحصیلان در سراسر دنیا، توانایی لازم را ببخشیم تا هرچه بهتر جهان را بسوی آینده ای روشن پیش ببرند. ما بدنبال نیروهای دانشگاهی و اجرایی مشتاق، پرانرژی و لایق هستیم تا با کار در کنار یکدیگر، رویایمان را به حقیقت تبدیل کنیم. بیاید شغل آینده خود را بسازید و با ما رشد کنید.

 

مدرسان بین المللی – (کامبوج، لندن و بوتسوانا)

 

به دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing بپیوندید و بهترین فرصتهای شغلی را بیابید. فرصتهای که می توانید در جهت تبدیل شدن به شخصی حرفه ای در دنیای امروز به کار بگیرید. می توانید به انتخاب خود در شعبه سایبرجایا تدریس کنید یا در شعب بین المللی ما در کامبوج، لندن یا بوتسوانا و از این طریق وجه شغلی خود را با تمرکز تخصصی بر دانش و مهارت ارتقا دهید. به دلیل راه اندازی شعبه کامبوج در آینده نزدیک 1) ساکنان و مهاجران کامبوج و 2) کاندیداهای واجد شرایط، صرف نظر از کشور کنونی محل سکونت، در صورت تمایل می توانند درخواست خود را برای محلق شدن به ما ارائه دهند.

 

 

 

دانشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات

 

-        مهندس نرم افزار

-        فناوری اطلاعات

-        شبکه

-        علوم رایانه

-        تجارت الکترونیک

-        رایانه و موبایل

-        برنامه نویسی بازی های رایانه ای

-        علوم مدیریت

-        ریاضیات و آمار

-        دانشکده مدیریت بازرگانی و جهانی سازی

-        مدیریت بازرگانی

-        حسابداری

-        امور مالی

-        اقتصاد

-        جهانگردی

-        مهمانداری

-        بازاریابی

-        منابع انسانی

-        ریاضیات وآمار

-        دانشکده خلاقیت در مالتی مدیا

-        مالتی مدیا

-        ارتباطات بصری

-        فناوری اطلاعات/مالتی مدیا

-        فیلم و انیمیشن (انیمیشن دو بعدی/سه بعدی)

-        هنرهای زیبا

-        مدیریت بازرگانی

-        دانشکده نوآوری در طراحی

-        طراحی مد (الگو(

-        تاریخ هنر و طراحی

-        طراحی فروش

-        طراحی پارچه

-        طراحی صنعتی

-        طراحی محصول

-        طراحی و مهندسی صنعتی

-        طراحی گرافیک

-        عکاسی

-        گرافیک رایانه

-        تصویرسازی

-        تبلیغات

-        طراحی بازی های رایانه ای

-        هنرهای زیبا

-        علوم اجتماعی

-        بازاریابی

-        تاریخ هنر

-        روزنامه نگاری مد

-        ارتباطات بصری

-        مدیریت بازرگانی

-        دانشکده معماری و محیط ساخته

-        معماری

-        مدیریت ساخت وساز

-        مهندسی

-        مطالعات علوم/محیطی

-        تاریخ هنر و معماری

-        فناوری ساختمان سازی

-        طراحی با کمک رایانه (کد)

-        معماری/طراحی داخلی

 

شرایط:

 

-        کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مرتبط

-        دارندگان مدرک کارشناسی با پنج سال سابقه حضور در صنعت یا تدریس نیز می توانند اقدام کنند

-        تخصص در رشته های فوق الذکر یک امتیاز تلقی می شود

-        مهارت عالی در زبان انگلیسی

-        تمایل به کار در کامبوج، لندن یا بوتسوانا

 

کنسرسیوم بین المللی

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing معتقد به همکاری با بهترین هاست. دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing برای اطمینان از اینکه برنامه ها و مواد درسی آن از جایگاه و اعتبار جهانی برخوردارند،با کنسرسیوم بین المللی دانشگاههای هم پیمان کار می کند، دانشگاههایی که در زمینهِ فعالیت خود از بهترین دانشگاههای جهان هستند. این دانشگاه های همپیمان به حفظ پایداری و ارتقای استانداردهای جهانی دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing کمک می کنند. نمایندگانی از این دانشگاه ها هیأت اطمینان از کیفیت دانشگاه ها را تشکیل می دهند و به طور پیوسته از دانشگاه ها بازدید می کنند.

همچنین هیأت مشاورهِ بین المللی بر اساس معیارها و مشخصات بین المللی برنامه هایی را تعیین می کند و بر اساس آن عملکرد و کامیابی دانشجویان را ارتقا می دهد. تعریف استانداردها بر اساس ضوابط بین المللی این اطمینان را می دهد که دانشجویان فرصت این را دارند که از یک نهاد دانشگاهی به نهادهای دانشگاهی دیگر بروند.

 

دانشگاه فناوری کرتین

 

"تقدیر دانشجویان دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing را در مسیر کامیابی قرار داده است. دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing به عنوان یک نهاد رشد و توسعه یافته و اکنون دانشگاه پیشگام مالزی در عرصه نوآوری و فناوری طراحی است و به خاطر فارغ التحصیلان درجه یک خود مشهور و نام آور است."

پروفسور کالین براون رئیس، دانشکده رسانه ها جامعه و فرهنگ

 

موسسه فناوری رویال ملبورن (آر ام آی تی)

 

"اعتبار و شهرت دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing به دلیل خلاقیت، نواوری و اهمیت طراحی در این دانشگاه است. در آنجا فرصت گسترش فعالیت های ابتکارِی، اعتماد به نفس و مهارت های طراحی خلاق به دانشجویان داده می شود، مهارت هایی که برخورداری از آنها امکان یافتن شغل در مالزی را بسیار افزایش می دهد. کارفرمایان نیز به نوبهِ خود می توانند به خلاق ترین و با استعدادترین فارغ التحصیلان دسترسی داشته باشند".

 

دانشگاه شرق لندن (یو ای ال(

 

"من هیچ جایی را ندیده ام که به اندازهِ دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing امید دهنده و الهام بخش باشد. لیمکوینگ به واقع قابل توجه و چشمگیر است. ما به دنبال جایی بودیم که نوعی نزدیکی با صنایع خلاق در آنجا بیابیم و لیم کوک وینگ دقیقا همان است که ما به دنبالش بودیم".

 

دانشگاه رابرت گردن

 

دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فارغ التحصیلانی تربیت می کند که وجودشان برای صنایع ساختمانی...

 

دانشگاه رابرت گردن

 

"دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فارغ التحصیلانی تربیت می کند که وجودشان برای صنایع ساختمانی ضروری است. تاکید بر کیفیت، خلاقیت، نوآوری و پیشرفت فردی همراه با محیط جالب لیمکوینگ باعث شده که دانشجویانی بی همتا از دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فارغ التحصیل شوند.

ما واقعا برنامه های دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing را تحسین می کنیم و امیدوار هستیم که با همکاری با یکدیگر فرصت های موجود برای دانشجویان در رشته های مختلف را توسعه داده و امکان فعالیت های تحقیقاتی مشترک را فراهم کنیم".

 

دانشگاه ملبورن

 

" ارتباط با دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing مایهِ غرور و سربلندی ماست. ما با همکاری دانشگاه لیم کوک وینگ برای رسیدن به اهدافمان که ارتقا و برتری آموزشی است تلاش می کنیم. ما شاهد پیشرفت لیم کوک وینگ از توانی به توان دیگر بوده ایم و شاهد بودیم که این نهاد چگونه به خاطر کیفیت، نوآوری و برتری آموزشی به شهرت رسید. و حال که دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing جایزهِ رسمی تبدیل شدن به نهاد دانشگاهی را دریافت کرده است، در واقع پیروزیش کامل شده است".

 

دروس انگلیسی

 

اینترنشنال هاوس یکی از بهترین سازمان های آموزش زبان با 124 موسسه در 38 کشور است. اینترنشنال هاوس مالزی قسمتی از سازمان جهانی اینترنشنال هاوس است که مقر آن در لندن می باشد. از سال 1998 تا کنون اینترنشنال هاوس با دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing تلفیق شده تا خدمات خود را برای دانشجویان دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing فراهم آورد.

سازمان جهانی اینترنشنال هاوس که در سال 1953 بنا نهاده شد، سازمانی پیشرو در امر آموزش و تربیت زبان است. این سازمان با شبکه جهانی خود، استانداردهای بین المللی را حفظ نموده و همواره برای محک زنی تحت کنترل کیفیت قرار می دهد. مدرسان زبان متخصص و حرفه ای از سراسر دنیا وظیفه تدریس دروس را برعهده دارند تا تجربه آموزشی کاملی را به نمایش بگذارند.

در اینترنشنال هاوس، ما بر این باور هر دانشجویی با دانشجوی دیگر و هر کلاسی با کلاس دیگر فرق دارد و بنابراین دروس با نیازهای هر کلاس بصورت جداگانه تنظیم شده است.

 

-        ایمرژن (برنامه فشرده آموزش انگلیسی(

-        انگلیسی برای اهداف آکادمیک

-        انگلیسی برای اهداف تجاری

-        انگلیسی روزمره

-        IELTS

-        TOEFL

-        TEFL

-        برنامه آموزشی در خانه

-        مهارت های گفتاری

-        مهارت های نوشتاری

 

هزينه‌هاي زندگي

 

در زير راهنمايي از هزينه‌هاي ماهانهِ زندگي در مالزي براي استفادهِ دانشجويان آورده شده است. ارقام عنوان شده به صورت تخميني و واحد آنها رينگيت مالزي (RM) است و اين ارقام ممكن است در اثر تورم تغيير كنند.

 

ميزان هزينه (RM)

نوع هزينه‌ها

RM300.00

سكونت

RM350.00

غذا

RM100.00

حمل و نقل

RM200.00

كتاب، تجيزات لازم و لوازم تحرير

RM100.00

تفريحات

RM250.00

هزينه‌هاي متفرقه

RM1,300.00

كل

 

دانشجويان رشته‌هاي طراحي ممكن است هزينهِ بيشتري صرف تجهيزات هنري لازم براي رشتهِ خود كنند. دانشجويان طراحي مقدماتي همچنين بايد يك دوربين براي واحد عكاسي داشته باشند. بنابراين اين دانشجويان بايد حداقل 1000 رینگیت براي خريد دوربين هزينه كنند.

 

غذا

 

در ماکانلاه! غذا و نوشيدني با قيمت مناسب در اختيار دانشجويان قرار می گیرد که از جمله می توان از غذاهای بخش رستوران ایرانی نام برد. همچنين مكان‌‌هاي زيادي نيز در اطراف دانشگاه لیم کوک وینگ Limkokwing وجود دارند كه براي غذا خوردن محل مناسبي هستند. فاصله فودكورت و استريت مال که در مركز شهر سايرجايا هستند از دانشگاه با اتومبیل حدود 5 تا 10دقيقه است.

 

بهداشت در مالزي

 

از آنجائیکه تمامي دانشجويان خارجي مشمول بیمه گروه پزشكي بين‌المللي IMG می باشند، می توانند در كلينيك‌هاي IMG یا سایر کلینیک های تحت پوشش این بیمه به صورت مجاني خدمات پزشكي دريافت ‌كنند.

 

 
 

 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies