پيرو سوء استفاده مكرر برخي شركتها از مطالب و اطلاعات اين وب سايت، به اطلاع مي رساند كه اين وب سايت متعلق به گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) مي باشد و هيچ نمايندگي به نام غير ندارد. لطفا جهت دريافت هرگونه خدمات صرفاً از طريق شماره هاي مندرج در اين وب سايت اقدام نماييد

پيرو سوء استفاده مكرر برخي شركتها از مطالب و اطلاعات اين وب سايت، به اطلاع مي رساند كه اين وب سايت متعلق به گروه بين المللي مشاوره اي شريف (شركت پويا انديشان) مي باشد و هيچ نمايندگي به نام غير ندارد. لطفا جهت دريافت هرگونه خدمات صرفاً از طريق شماره هاي مندرج در اين وب سايت اقدام نماييد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

تور آموزش زبان انگلیسی در کالج IMEC مالزی

 

 
تور آموزش زبان انگلیسی در مالزی
تور ویژه آموزش زبان انگلیسی برای تمامی رده های سنی در کالج بین المللی
هفته ای 25 ساعت آموزش زبان انگلیسی در کلاسهای حداکثر 20 نفر
استفاده از تمامی امکانات دانشگاه مانند کافی شاپ، سالنهای غذا خوری، استخر،زمین تنیس ،زمین فوتبال، سالن های ورزشی و بدنسازی
 
تاریخ شروع ترم : دوشنبه اول هر ماه میلادی

در عصر اطلاعات يادگيري زبان انگليسي می تواند مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگي شما باشد.

  • حدود يک و نيم ميليارد (1.500.000.000) نفر در جهان مي‌توانند به زبان انگليسي صحبت کنند. يک ميليارد نفر ديگر هم مشغول یادگیری آن هستند.
  • مطالعه بيشتر صفحات وب وکتابها , مطبوعات و علوم به زبان انگلیسی می باشد زبان انگليسي کليـد دنيـاي علم و فن‌آوري است. حـدود 95% مقـالات علمي منتشر شده، به زبان انگليسي است کـه تنها حدود 50% از آنها مربوط بـه کشورهاي انگليسي‌زبان (مانند آمريکا و انگلستان) مي‌باشد.
 
کشور مالزي داراي محيط تحصيلي و اجتماعي انگليسي زبان، داراي موقعيت مناسبی برای آموزش زبان می باشد

مالزي كشوري توريستي با طبيعت و مناظری بسیار دیدنی وزيباست و همچنین هزینه های پایین و قابل قبول برای تحصیل و زندگی و ایجاد شرایط رفاهی بیشماری که این کشور ارائه می دهد نیز یکی دیگر از دلایل مهم جذب بسیاری از متقاضیان تحصیل و زندگی در این کشور به شمار می رود.
توانايي يادگيري مستمر يك هديه است كه راه را براي رسيدن به زندگي شادتر و رها كردن پتانسيل دروني باز مي كند.
با سعي در كسب تجربيات بيشتر، يادگيري به طور مستمر و پيوسته، تخصص در هر زمينه اي، مي توانيم به احساس رضايت بيشتري دست يابيم، و سعي كنيم عللي كه ما را تشويق به درس خواندن كرده و نتايجي كه در انتظار آن هستيم را در ذهن مرور كنيم.
مرکز آموزش زبان انگلیسی کالج ایمک از همه متقاضیان ایرانی مشتاق برای شرکت در این تجربه ارزنده آموزشی دعوت به عمل می آورد.
شرکت در دوره های تابستانی در " آموزشگاه زبان آیمک" در کنار یادگیری هر چه بیشتر و موثرتر زبان انگلیسی تجربیات و خاطرات ارزنده ای را نیز برای شما به ارمغان می آورد. و هدف از این دوره ها این است که دانش آموزان قادر باشند در کنار یادگیری زبان انگلیسی توسط پیشرفته ترین متدهای آموزش زبان کاربردی، از محیط آموزشی با کلیه تجهیزات آموزشی، علمی، ورزشی و تفریحی لذت برده و آموزش توام با تفریح و بازدید از مناظر و شگفتیهای کشور مالزی را تجربه کنند.
 
موسسه زبان IMECدر Beverly Hills مالزي واقع شده است كه توسط طبيعتي زيبا با چشم اندازي بسيار زيبا و دلنشين احاطه شده است .
موسسه زبان IMECداراي ساختماني مجزا كه داراي تسهيلات آموزشي و رفاهي زياي در داخل و خارج مي باشد. مكاني ايده آل براي كليه زبان آموزاني است كه تمايل دارند در نزديكي كوالالامپور، KLIA، Putrajaya و Pangi & Kajang به افزايش و كسب مهارتهاي زبان انگليسي بپردازند.
هدف اصلي موسسه زبان IMECبالابردن آگاهي شما از نيازهايتان براي درك ارزشهاي اخلاقي، برقراري ارتباط موثر، درك چند فرهنگي و بين المللي است و در پايان اين دوره شما مي توانيد روياهاي خود را در مورد موضوعات حرفه اي و شخصي تحقق بخشيد.
غالب استادان آیمک از کشورهای انگلستان ، کانادا و آمریکا میباشند .
استادان آیمک دارای مداراک و مدارج پیشرفته تدریس زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانها میباشند.
با توجه به حضور دانشجویان از کشورهای مختلف، استادان آیمک آموزش کامل را در مورد نحوره رفتار و برخورد با فرهنگ های مختلف داشته اند .
در ابتدا از کل متقاضیان آزمون تعیین سطح گرفته می شود و دانش آموزان هم سطح به هم در یک کلاس قرار می گیرند و اساتید تا 2 ساعت بعد از اتمام کلاسها هر روز در در اختیار زبان آموزان هستند. اساتید مرکز زباناز ساعت 9 صبح تا 5 و سی دقیقه بعد از ظهر در مرکز حضور داشته و آماده پاسخگویی به سوالات دانشجویان میباشند.
ساعات آموزش 5 ساعت در روز و 100 ساعت در هر ماه می باشد.
كليه كلاسها در خود موسسه زبان IMECبرگزار مي شود و پس از گروه بندي كردن زبان آموزان و اساتيد به صورت ماهانه عوض مي شود. اين سيستم به زبان آموز كمك مي كند كه با اساتيد مختلف آشنا بشوند و انگليسي را در محيطي راحت ياد بگيرند. برخورد با افراد، با لهجه ها و گويش هاي مختلف را در اين مكان ياد مي گيرد.
موسسه زبان IMECبرنامه هاي انگليسي براي گروه Beginner طراحي كرده است كه هدف از اين دوره آشنايي زبان آموز با مهارت ها و دانشهايي است كه آنها را به بالاترين استانداردها برساند و آن ها را براي خدمت رساني بهتر به مشتري آماده سازد.
موسسه زبان IMECبا بالا بردن مهارت ها و دانش زبان آموز باعث مي شود كه محيط آموزشي به محيطي لذت بخش تبديل شود.
برنامه آموزشي به رديف ها ((series، مدلها (Modules) و سطح ها (levels) تقسيم بندي شده است. موسسه زبان IMECآموزشي انعطاف پذير را تضمين مي كند كه با توجه به نياز زبان آموز نتيجه اي بهتر بدست آيد. تعداد افراد شركت كننده در كلاس يكي از مشخصات بي نظير گروه موسسه زبان IMECاست. تسهيلات اين اجازه را به شما مي دهد كه گروهي با هر تعداد و براي انواع مختلف آموزشي و رسيدن به نتيجه بهتر تشكيل دهيد.
کالج آیمک دارای 2 شعبه می باشد که بسیار نزدیک به هم هستند ، شعبه اصلی کالج واقع در کجنگ و در منطقه کانتری هایتس ، واقع شده است و این منطقه یکی از زیباترین و امن ترین مناطق در مالزی هست .
شعبه دوم آیمک در برج هری تیج ، در منطقه سردانگ واقع شده و نزدیک به ایستگاه قطار است و 4 ایستگاه با مرکز شهر کوالالامپور فاصله دارد و همچنین یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی به نام Mines نیز در کنار این برج قرار دارد .
خوابگاههایی که آیمک جهت دانشجویان در نظر گرفته در واقع ویلاهایی هستند که افراد عادی در آن زندگی میکنند . منطقه مسکونی کانتری هایتس به دو بخش منازل مستقل مسکونی و منازل ویلایی تقسیم بندی شده است . در منازل ویلایی که آیمک بخشی از آن را به دانشجویان اختصاص داده است دانشجویان میتوانند از امکانات تفریحی ورزشی شهرک استفاده نمایند.
 
حمل و نقل

  آیمک دارای سرویس حمل و نقل رایگان است که ازمحل ویلاها تا مرکز شماره 1 و مرکز شماره 2 و بالعکس همه روزه ( غیر از روزهای تعطیل) به صورت منظم در رفت و آمد میباشد.

از آنجايي كه خوابگاههاي دانشجويي در حومه كوالالامپور واقع شده است موسسه زبان IMECبراي زبان آموزان خود سرويس براي رفت و آمد تا خوابگاه فراهم كرده است :
·         قبل از شروع كلاسها زبان آموزان را به IMEC مي رساند.
·         بعد از كلاس بلافاصله زبان آموزان را به باشگاه و يا خوابگاه بر مي گرداند.
·         دوبار در هفته سرويس حمل و نقل به منطقه خريد در نزديك IMEC مي رود.
·         آخر هفته سرويس تور كوالالامپور
·         در روزهاي جمعه سرويس براي رفتن به مسجد
جدول هزینه دانشجویان بین المللی در سال 2014
هزینه ها
1 ماه
2 ماه
هزینه ثبت نام و انجام پروسه(غیر قابل برگشت)
500
750
بیمه تصادفات شخصی و بیمارستان و جراحی(غیر قابل برگشت)
اختیاری
اختیاری
هزینه های دانشجویان بین المللی(غیر قابل برگشت)
250
500
هزینه تحصیل(از مرحله اول تا نتیجه آزمون تعیین سطح)
1،550
3،100
کل هزینه ها (رینگت)
2،300
4،350
کل هزینه ها (دلار)
767
1،450
 
- به جز هزینه های از پیش تعیین شده ، هیچ گونه هزینه اضافی دیگری در طول کمپ 2012 برای متقاضیان وجود نخواهد داشت.
ساختار موسسه
کلاسهای زبان و امکانات آموزشی زبان انگلیسی آیمک به نحوی طراحی شده که زبان آموزانی که در سطوح مبتدی شروع به تحصیل میکنند، بتوانند خود را به سطح مطلوبی در حداقل زمان برسانند و زبان آموزانی که مایل هستند در سطحی پیشرفته تحصیل کنند در محیطی آرام با استفاده از اساتید حرفه ایی به سرعت به هدف خود دست یابند .
هدف آیمک فراهم نمودن مکانی مناسب با امکانات آموزشی بالا جهت ارتقا علمی دانشجویان در مدت زمانی کوتاه میباشد .
برنامه کامل کالج دوره ای ده ماهه می باشد. شما پس از ورود به کالج در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و ممکن است در سطوح یک تا ده پذیرفته شوید.

در صورت تمایل میتوانید دوره های کوتاه مدت تر مثل یک یا دو ماهه یا شش ماهه را انتخاب نمایید که مناسب افرادیست که مایلند مهارت صحبت کردن خود به زبان انگلیسی را تقویت نمایند ولی در صورتی که برنامه اخذ مدرک آیلتس با نمره بالا را دارید می بایست دوره را کامل را طی کنید
آموزش زبان انگلیسی با استفاده از ترکیبی از اساتید مالزیایی و Native : تعداد زیادی از اساتید IMEC از کشورهایی نظیر کانادا، آمریکا، نیوزیلند هستند .
فشردگی دوره ها (5 ساعت در روز / 5 روز در هفته)
تمامی دروس زبان آیمک با استفاده از کتابهایcutting edge به گونه ای است که شامل بخش های اصلیReading, Writing, speaking, listening میباشد . کلاسهای زبان آیمک به نحوی اداره میشود که دانشجویان نقشی محوری در آموزش زبان داشته باشند . بسیاری از دروس به طوری ارائه میشود که نیازمند حضور دانشجو در بحث و ارتباط مستقیم با دانشجویان و اساتید میباشد و این رویکرد آموزشی کمک میکند که دانشجو در سریع ترین زمان ممکن به سطح مطلوبی در زبان دست پیدا کند .در مرکز زبان آیمک دانشجویان نیازی نخواهند داشت زمان زیادی از وقتشان را صرف نوشتن جزوه و یا مطالب غیر مفید نمایند .
لازم به ذکر است که هر استاد کلاس متعلق به خود را دارد و تمامی کلاس های دو مرکزبه تلویزیون 40 اینچ پلاسما به همراه دی وی دی و سیستم پیشرفته سوتی مجهز است و هر استاد همراه به لپ تاپ با کابل اچ دی ام آی توان بالای در ارائه دروس ، فیلم و ... از طریق مالتی مدیا را دارند .
كليه آموزشها به گونه اي اصولي برنامه ريزي شده است. اين بدان معناست كه زبان آموزان زمان بسياري را وقف صحبت كردن speaking در مقابل استاد و ديگر همكلاسي هايشان صرف ميكنند و كليه محاورات به وسيله استاد، راهنمايي مي شود.بر اساس اهدافي كه مشخص شده اند كليه آموزشها همگام و همسو با آن پيش مي رود. زبان آموزان زمان زيادي را صرف نوشتن (writing) و يادگيري قوانين غير ضروري انگليسي نمي كنند.
 
موارد برنامه آموزشي انگليسي در گروه IMEC ( محدوده و مراحل كار )
 
روش هاي يادگيري IMEC
دستورالعمل هاي يكنواخت
اصول بر پايه يادگيري
آموزش دروس بر اساس اهداف
ارتباطات متقابل
نظارت استاد در كلاس
برنامه ملاقات روزانه با استاد
ارزيابي منظم آموزش
بازبيني سطح كارائي
اساتيد انگليسي زبان
آموزش به اساتيد
طرز تلفظ صحيح
لهجه
صحبت كردن به گونه اي كه يك انگليسي زبان صحبت مي كند
آشنا سازي فرهنگي
فارغ التحصيل از دانشگاه در مقاطع تكميلآ
واجد شرايط TEFL يا آموزش CELTA
آموزش در يك ساعت
آموزش زنده
برنامه آموزشي
آنچه كه لازم است را ياد مي گيريد
اصلاح فوري
اهميت دادن به نيازهاي شما
محاوره اي
لذت بخش
گروه هايي كمتر از 20 نفر
درسهاي فقط جهت بهبود در (speaking)
موضوعات بر اساس برنامه آموزشي
زندگي واقعي به انگليسي
 
همه درسها طوري طراحي شده است كه مهارت زبان آموز را در موارد زير بالا مي برد:
·         خواندنreading
·         نوشتن writing
·         شنيدن listening
·         صحبت كردن   speaking
 
(شروع كننده)Starter
مدت زمان : 8 هفته
(مقدماتي)Elementary
مدت زمان : 8 هفته
ضمائر شخصى
صفات ملكي
فرم سوالي ضمائر
اسامي جمع و مفرد
حال ساده
حرف اضافه مكان
سوالي با بله و خير
ضمائر شخصي و مفعولي
قيد زمان
افعال كمكي
گذشته ساده
ضمائي ملكي
ضمائم منفي
فعل Want to
فعل Going to
فعل (to be)
حروف تعريف نامعين
اسامي جمع و مفرد
سوالات مثبت و منفي
حال ساده
قيد تكرار
قابل شمارش ها و غير قابل شمارش ها
افعال باقاعده و بي قاعده
عبارات زماني
تفصيلي
برتر
افعال كمكي
زمان آينده
حال كامل
Infinative of Purpose
تكاليف
تكاليف
اطلاعات شخصي
فرم تكميلي
صحبت كردن در مورد دوستان
درك يك منو يا سفارش
صحبت در مورد خانوداه
مصاحبه كردن
مطرح كردن مسائل گذشته
بحث كردن بر روي مسائل آينده
تبادل اطلاعات
صحبت در مورد خانوداه
نامه هاي الكترونيكي و پاسخ به آنها
سوال و جواب
حوادث مهم زندگي
طبيعت
صحبت كردن در مورد هوا
تاريخچه انگليسي
موقعيت هاي كابردي
موقعيت هاي كابردي
احوالپرسي
سفارش غذا در يك رستوران
خريدن چيزي از يك مغازه
خريد بليط
بهترين آرزو ها براي آينده
دادن اطلاعات شخصي
استفاده از انگليسي در كلاس
خريدن چيزي
سفارش غذا يا نوشيدني
نوشتن يادداشت روزانه به انگليسي
پرسيدن سوال
صحبت در مورد هوا
پر كردن به انگليسي
(متوسطه ضعيف) Lower Intermediate
مدت زمان : 8 هفته
(متوسطه پيشرفته) Upper Intermediate
مدت زمان : 8 هفته
ترتيب وقوع کلمه در عبارت يا جمله
قيدهاي حال ساده
گذشته ساده با زمان
فعل كمكي
حال استمراري
صفات تفضيلي
صفات برتر
گذشته كامل
فعل كمكي احتمالي
افعال ing دار
مجهول
حال كامل استمراري
Quantifiers
Reported Speech Conditionals
Auxiliary Verbs
مقايسه افعال حال و گذشته
تژمقايسه افعال كامل
عبارات نسبي
شرطي
نقل قول ها
فرمهاي التزامي
Permission Forms
زمان گذشته افعال كمكي
Auxiliary Verbs
افعال پيشوندي
پيشوند اسم و صفت
Narratives Verb Forms
زمان استمراري
مجهول و تبديل به مجهول
گذشته، حال و آينده كامل
Relative Clauses
Quantifiers
مصدر با to و افعال ing دار
افعال كمكي
فرم نقل قول
دوره اي بر فرم آينده
آينده استمراري
آينده كامل استمراري
تكاليف
تكاليف
گرد آوري فايل هاي حقيقي در كلاس
بازگويي يك داستان
توصيف مردم
برنامه ريزي يك تعطيلات رويايي
آماده كردن يك مصاحبه
بحث در مورد تغييرات
تفاوت ها و شباهت ها
روشهاي به ياد آوردن
مسائل مهم در زندگي
چگونه سازماندهي كردن
آرزوها
قصه و اخبار
عادات اجتماعي
اجتماع و تغييرات
قوانين و مقررات
صحبت كردن در مورد گذشته، حال و آينده
چي شما را عصباني، ناراحت و... مي سازد
تغيير ديدگاه
موفقيت هاي بزرگ
ليست برداري با استفاده از ho to …
موقعيت هاي كابردي
موقعيت هاي كابردي
موقعيت هاي اساسي
درخواست و اجازه
گفتگوهاي اجتماعي
بررسي درك
يافتن چيزها در جمع
پيشنهاد كردن
درخواست كار
دستور العمل
معامله با پول
مصاحبه با اطرافيان
شرح يك خاطره و اطلاع درباره يك تعطيلي
شروع و ادامه به يك محاوره انگليسي
بحث در مورد خصوصيات شخصي
واكنش به مشكل غير منتظره
توضيح چگونگي عمل كردن يك وسيله
موفقيت هاي غرورآميز شما
ايجاد داستان شخصي
انتخاب بهترين شخصيت ها
بازديد
يافتن يك راه حل براي يك مشكل
انجام مقررات اجتماعي
(تراز 9) Advanced
مدت زمان : 8 هفته
(تراز 10) Advanced
مدت زمان : 8 هفته
فرم استمراري افعال
معرفي ديدگاه در بحث
فرم كامل افعال و جملات دو تكه اي
افعال كمكي و نقل قول
اسمهاي مطلق
نقل قول ها
صفت و قيد
الگوهاي صفات تفضيلي و برتر
فرم هاي مجهول قابل استفاده و غير قابل استفاده
حروف اضافه كه به افعال معنا مي دهد
زمان افعال
منفي كردن با قيدهاي منفي ساز
شرح عادت
عبارات تركيبي
فرم آينده
فرم افعال روايي
توصيف گرا
عبارات اسمي
حذف و جانشين
كاربرد الگوي as….as+verb
تكاليف
تكاليف
ايجاد يك بايگاني واقعي در كلاس
بازگو كردن يك داستان
عقيده هاي شخصي براي يك حادثه
صحبت در مورد احساس
يادگيري در مورد سلامتي و بهتر بودن
شنيدن مهارت هاي زندگي در مدرسه
نوشتن يك نقد براي يك فيلم
خلاصه اطلاعات
نوشتن يك گزارش
اجتماع و تغييرات
نگارش نامه رسمي (با مبادي اداب كامل)
نوشتن مقاله خبري و نوشتن شعر
نوشتن آموزشگاهي
بحث بر روي موزيك پاپ
موضوعات
موضوعات
جهاني
احساسات
بهداشت، سلامتي
يادگيري در ميان جمع
جسم وروح
تحصيلات
آموزشگاه
پول و اقتصاد
تفاوت زن و مرد
استقلال و حقايق و دروغ
سليقه طراحي
موفقيتهاي غرور آميز
تاريخچه پيشين و آينده
توريست
 
 
 
در پايان دوره زبان آموز
 
 
·         موفق به كسب گواهي CELTA/TOEFLاز موسسه IMEC مي شود.
·         علاقه هر چه بيشتر و عميق تر به يادگيري.
·         آشنايي با فرهنگهاي كشورهاي مختلف به ويژه كشورهاي پيشرفته
·         بالابردن اصول اخلاقي
 
 
وسایلی که برای مسافرت نیاز دارید:
 
·         تبدیل2 شاخ به 3  شاخ جهت استفاده از لوازم برقی که همراه می برید
·         نرم افزارهای مورد نیاز
·         دیکشنری ( کتاب یا نرم افزار)
·         لباسهای ترجیحا خنک و نخی
·         صندل
·         2 عدد ملافه
·         وسایل مورد نیاز (بشقاب – قاشق و چنگال و..)
·         سشوار و اتو

 

 

 

 

 

 

تور آموزش زبان انگلیسی در کالج IMEC مالزی

 

 
تور آموزش زبان انگلیسی در مالزی
تور ویژه آموزش زبان انگلیسی برای تمامی رده های سنی در کالج بین المللی
هفته ای 25 ساعت آموزش زبان انگلیسی در کلاسهای حداکثر 20 نفر
استفاده از تمامی امکانات دانشگاه مانند کافی شاپ، سالنهای غذا خوری، استخر،زمین تنیس ،زمین فوتبال، سالن های ورزشی و بدنسازی
 
تاریخ شروع ترم : دوشنبه اول هر ماه میلادی

در عصر اطلاعات يادگيري زبان انگليسي می تواند مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگي شما باشد.

  • حدود يک و نيم ميليارد (1.500.000.000) نفر در جهان مي‌توانند به زبان انگليسي صحبت کنند. يک ميليارد نفر ديگر هم مشغول یادگیری آن هستند.
  • مطالعه بيشتر صفحات وب وکتابها , مطبوعات و علوم به زبان انگلیسی می باشد زبان انگليسي کليـد دنيـاي علم و فن‌آوري است. حـدود 95% مقـالات علمي منتشر شده، به زبان انگليسي است کـه تنها حدود 50% از آنها مربوط بـه کشورهاي انگليسي‌زبان (مانند آمريکا و انگلستان) مي‌باشد.
 
کشور مالزي داراي محيط تحصيلي و اجتماعي انگليسي زبان، داراي موقعيت مناسبی برای آموزش زبان می باشد

مالزي كشوري توريستي با طبيعت و مناظری بسیار دیدنی وزيباست و همچنین هزینه های پایین و قابل قبول برای تحصیل و زندگی و ایجاد شرایط رفاهی بیشماری که این کشور ارائه می دهد نیز یکی دیگر از دلایل مهم جذب بسیاری از متقاضیان تحصیل و زندگی در این کشور به شمار می رود.
توانايي يادگيري مستمر يك هديه است كه راه را براي رسيدن به زندگي شادتر و رها كردن پتانسيل دروني باز مي كند.
با سعي در كسب تجربيات بيشتر، يادگيري به طور مستمر و پيوسته، تخصص در هر زمينه اي، مي توانيم به احساس رضايت بيشتري دست يابيم، و سعي كنيم عللي كه ما را تشويق به درس خواندن كرده و نتايجي كه در انتظار آن هستيم را در ذهن مرور كنيم.
مرکز آموزش زبان انگلیسی کالج ایمک از همه متقاضیان ایرانی مشتاق برای شرکت در این تجربه ارزنده آموزشی دعوت به عمل می آورد.
شرکت در دوره های تابستانی در " آموزشگاه زبان آیمک" در کنار یادگیری هر چه بیشتر و موثرتر زبان انگلیسی تجربیات و خاطرات ارزنده ای را نیز برای شما به ارمغان می آورد. و هدف از این دوره ها این است که دانش آموزان قادر باشند در کنار یادگیری زبان انگلیسی توسط پیشرفته ترین متدهای آموزش زبان کاربردی، از محیط آموزشی با کلیه تجهیزات آموزشی، علمی، ورزشی و تفریحی لذت برده و آموزش توام با تفریح و بازدید از مناظر و شگفتیهای کشور مالزی را تجربه کنند.
 
موسسه زبان IMECدر Beverly Hills مالزي واقع شده است كه توسط طبيعتي زيبا با چشم اندازي بسيار زيبا و دلنشين احاطه شده است .
موسسه زبان IMECداراي ساختماني مجزا كه داراي تسهيلات آموزشي و رفاهي زياي در داخل و خارج مي باشد. مكاني ايده آل براي كليه زبان آموزاني است كه تمايل دارند در نزديكي كوالالامپور، KLIA، Putrajaya و Pangi & Kajang به افزايش و كسب مهارتهاي زبان انگليسي بپردازند.
هدف اصلي موسسه زبان IMECبالابردن آگاهي شما از نيازهايتان براي درك ارزشهاي اخلاقي، برقراري ارتباط موثر، درك چند فرهنگي و بين المللي است و در پايان اين دوره شما مي توانيد روياهاي خود را در مورد موضوعات حرفه اي و شخصي تحقق بخشيد.
غالب استادان آیمک از کشورهای انگلستان ، کانادا و آمریکا میباشند .
استادان آیمک دارای مداراک و مدارج پیشرفته تدریس زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانها میباشند.
با توجه به حضور دانشجویان از کشورهای مختلف، استادان آیمک آموزش کامل را در مورد نحوره رفتار و برخورد با فرهنگ های مختلف داشته اند .
در ابتدا از کل متقاضیان آزمون تعیین سطح گرفته می شود و دانش آموزان هم سطح به هم در یک کلاس قرار می گیرند و اساتید تا 2 ساعت بعد از اتمام کلاسها هر روز در در اختیار زبان آموزان هستند. اساتید مرکز زباناز ساعت 9 صبح تا 5 و سی دقیقه بعد از ظهر در مرکز حضور داشته و آماده پاسخگویی به سوالات دانشجویان میباشند.
ساعات آموزش 5 ساعت در روز و 100 ساعت در هر ماه می باشد.
كليه كلاسها در خود موسسه زبان IMECبرگزار مي شود و پس از گروه بندي كردن زبان آموزان و اساتيد به صورت ماهانه عوض مي شود. اين سيستم به زبان آموز كمك مي كند كه با اساتيد مختلف آشنا بشوند و انگليسي را در محيطي راحت ياد بگيرند. برخورد با افراد، با لهجه ها و گويش هاي مختلف را در اين مكان ياد مي گيرد.
موسسه زبان IMECبرنامه هاي انگليسي براي گروه Beginner طراحي كرده است كه هدف از اين دوره آشنايي زبان آموز با مهارت ها و دانشهايي است كه آنها را به بالاترين استانداردها برساند و آن ها را براي خدمت رساني بهتر به مشتري آماده سازد.
موسسه زبان IMECبا بالا بردن مهارت ها و دانش زبان آموز باعث مي شود كه محيط آموزشي به محيطي لذت بخش تبديل شود.
برنامه آموزشي به رديف ها ((series، مدلها (Modules) و سطح ها (levels) تقسيم بندي شده است. موسسه زبان IMECآموزشي انعطاف پذير را تضمين مي كند كه با توجه به نياز زبان آموز نتيجه اي بهتر بدست آيد. تعداد افراد شركت كننده در كلاس يكي از مشخصات بي نظير گروه موسسه زبان IMECاست. تسهيلات اين اجازه را به شما مي دهد كه گروهي با هر تعداد و براي انواع مختلف آموزشي و رسيدن به نتيجه بهتر تشكيل دهيد.
کالج آیمک دارای 2 شعبه می باشد که بسیار نزدیک به هم هستند ، شعبه اصلی کالج واقع در کجنگ و در منطقه کانتری هایتس ، واقع شده است و این منطقه یکی از زیباترین و امن ترین مناطق در مالزی هست .
شعبه دوم آیمک در برج هری تیج ، در منطقه سردانگ واقع شده و نزدیک به ایستگاه قطار است و 4 ایستگاه با مرکز شهر کوالالامپور فاصله دارد و همچنین یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی به نام Mines نیز در کنار این برج قرار دارد .
خوابگاههایی که آیمک جهت دانشجویان در نظر گرفته در واقع ویلاهایی هستند که افراد عادی در آن زندگی میکنند . منطقه مسکونی کانتری هایتس به دو بخش منازل مستقل مسکونی و منازل ویلایی تقسیم بندی شده است . در منازل ویلایی که آیمک بخشی از آن را به دانشجویان اختصاص داده است دانشجویان میتوانند از امکانات تفریحی ورزشی شهرک استفاده نمایند.
 
حمل و نقل

  آیمک دارای سرویس حمل و نقل رایگان است که ازمحل ویلاها تا مرکز شماره 1 و مرکز شماره 2 و بالعکس همه روزه ( غیر از روزهای تعطیل) به صورت منظم در رفت و آمد میباشد.

از آنجايي كه خوابگاههاي دانشجويي در حومه كوالالامپور واقع شده است موسسه زبان IMECبراي زبان آموزان خود سرويس براي رفت و آمد تا خوابگاه فراهم كرده است :
·         قبل از شروع كلاسها زبان آموزان را به IMEC مي رساند.
·         بعد از كلاس بلافاصله زبان آموزان را به باشگاه و يا خوابگاه بر مي گرداند.
·         دوبار در هفته سرويس حمل و نقل به منطقه خريد در نزديك IMEC مي رود.
·         آخر هفته سرويس تور كوالالامپور
·         در روزهاي جمعه سرويس براي رفتن به مسجد
جدول هزینه دانشجویان بین المللی در سال 2014
هزینه ها
1 ماه
2 ماه
هزینه ثبت نام و انجام پروسه(غیر قابل برگشت)
500
750
بیمه تصادفات شخصی و بیمارستان و جراحی(غیر قابل برگشت)
اختیاری
اختیاری
هزینه های دانشجویان بین المللی(غیر قابل برگشت)
250
500
هزینه تحصیل(از مرحله اول تا نتیجه آزمون تعیین سطح)
1،550
3،100
کل هزینه ها (رینگت)
2،300
4،350
کل هزینه ها (دلار)
767
1،450
 
- به جز هزینه های از پیش تعیین شده ، هیچ گونه هزینه اضافی دیگری در طول کمپ 2012 برای متقاضیان وجود نخواهد داشت.
ساختار موسسه
کلاسهای زبان و امکانات آموزشی زبان انگلیسی آیمک به نحوی طراحی شده که زبان آموزانی که در سطوح مبتدی شروع به تحصیل میکنند، بتوانند خود را به سطح مطلوبی در حداقل زمان برسانند و زبان آموزانی که مایل هستند در سطحی پیشرفته تحصیل کنند در محیطی آرام با استفاده از اساتید حرفه ایی به سرعت به هدف خود دست یابند .
هدف آیمک فراهم نمودن مکانی مناسب با امکانات آموزشی بالا جهت ارتقا علمی دانشجویان در مدت زمانی کوتاه میباشد .
برنامه کامل کالج دوره ای ده ماهه می باشد. شما پس از ورود به کالج در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و ممکن است در سطوح یک تا ده پذیرفته شوید.

در صورت تمایل میتوانید دوره های کوتاه مدت تر مثل یک یا دو ماهه یا شش ماهه را انتخاب نمایید که مناسب افرادیست که مایلند مهارت صحبت کردن خود به زبان انگلیسی را تقویت نمایند ولی در صورتی که برنامه اخذ مدرک آیلتس با نمره بالا را دارید می بایست دوره را کامل را طی کنید
آموزش زبان انگلیسی با استفاده از ترکیبی از اساتید مالزیایی و Native : تعداد زیادی از اساتید IMEC از کشورهایی نظیر کانادا، آمریکا، نیوزیلند هستند .
فشردگی دوره ها (5 ساعت در روز / 5 روز در هفته)
تمامی دروس زبان آیمک با استفاده از کتابهایcutting edge به گونه ای است که شامل بخش های اصلیReading, Writing, speaking, listening میباشد . کلاسهای زبان آیمک به نحوی اداره میشود که دانشجویان نقشی محوری در آموزش زبان داشته باشند . بسیاری از دروس به طوری ارائه میشود که نیازمند حضور دانشجو در بحث و ارتباط مستقیم با دانشجویان و اساتید میباشد و این رویکرد آموزشی کمک میکند که دانشجو در سریع ترین زمان ممکن به سطح مطلوبی در زبان دست پیدا کند .در مرکز زبان آیمک دانشجویان نیازی نخواهند داشت زمان زیادی از وقتشان را صرف نوشتن جزوه و یا مطالب غیر مفید نمایند .
لازم به ذکر است که هر استاد کلاس متعلق به خود را دارد و تمامی کلاس های دو مرکزبه تلویزیون 40 اینچ پلاسما به همراه دی وی دی و سیستم پیشرفته سوتی مجهز است و هر استاد همراه به لپ تاپ با کابل اچ دی ام آی توان بالای در ارائه دروس ، فیلم و ... از طریق مالتی مدیا را دارند .
كليه آموزشها به گونه اي اصولي برنامه ريزي شده است. اين بدان معناست كه زبان آموزان زمان بسياري را وقف صحبت كردن speaking در مقابل استاد و ديگر همكلاسي هايشان صرف ميكنند و كليه محاورات به وسيله استاد، راهنمايي مي شود.بر اساس اهدافي كه مشخص شده اند كليه آموزشها همگام و همسو با آن پيش مي رود. زبان آموزان زمان زيادي را صرف نوشتن (writing) و يادگيري قوانين غير ضروري انگليسي نمي كنند.
 
موارد برنامه آموزشي انگليسي در گروه IMEC ( محدوده و مراحل كار )
 
روش هاي يادگيري IMEC
دستورالعمل هاي يكنواخت
اصول بر پايه يادگيري
آموزش دروس بر اساس اهداف
ارتباطات متقابل
نظارت استاد در كلاس
برنامه ملاقات روزانه با استاد
ارزيابي منظم آموزش
بازبيني سطح كارائي
اساتيد انگليسي زبان
آموزش به اساتيد
طرز تلفظ صحيح
لهجه
صحبت كردن به گونه اي كه يك انگليسي زبان صحبت مي كند
آشنا سازي فرهنگي
فارغ التحصيل از دانشگاه در مقاطع تكميلآ
واجد شرايط TEFL يا آموزش CELTA
آموزش در يك ساعت
آموزش زنده
برنامه آموزشي
آنچه كه لازم است را ياد مي گيريد
اصلاح فوري
اهميت دادن به نيازهاي شما
محاوره اي
لذت بخش
گروه هايي كمتر از 20 نفر
درسهاي فقط جهت بهبود در (speaking)
موضوعات بر اساس برنامه آموزشي
زندگي واقعي به انگليسي
 
همه درسها طوري طراحي شده است كه مهارت زبان آموز را در موارد زير بالا مي برد:
·         خواندنreading
·         نوشتن writing
·         شنيدن listening
·         صحبت كردن   speaking
 
(شروع كننده)Starter
مدت زمان : 8 هفته
(مقدماتي)Elementary
مدت زمان : 8 هفته
ضمائر شخصى
صفات ملكي
فرم سوالي ضمائر
اسامي جمع و مفرد
حال ساده
حرف اضافه مكان
سوالي با بله و خير
ضمائر شخصي و مفعولي
قيد زمان
افعال كمكي
گذشته ساده
ضمائي ملكي
ضمائم منفي
فعل Want to
فعل Going to
فعل (to be)
حروف تعريف نامعين
اسامي جمع و مفرد
سوالات مثبت و منفي
حال ساده
قيد تكرار
قابل شمارش ها و غير قابل شمارش ها
افعال باقاعده و بي قاعده
عبارات زماني
تفصيلي
برتر
افعال كمكي
زمان آينده
حال كامل
Infinative of Purpose
تكاليف
تكاليف
اطلاعات شخصي
فرم تكميلي
صحبت كردن در مورد دوستان
درك يك منو يا سفارش
صحبت در مورد خانوداه
مصاحبه كردن
مطرح كردن مسائل گذشته
بحث كردن بر روي مسائل آينده
تبادل اطلاعات
صحبت در مورد خانوداه
نامه هاي الكترونيكي و پاسخ به آنها
سوال و جواب
حوادث مهم زندگي
طبيعت
صحبت كردن در مورد هوا
تاريخچه انگليسي
موقعيت هاي كابردي
موقعيت هاي كابردي
احوالپرسي
سفارش غذا در يك رستوران
خريدن چيزي از يك مغازه
خريد بليط
بهترين آرزو ها براي آينده
دادن اطلاعات شخصي
استفاده از انگليسي در كلاس
خريدن چيزي
سفارش غذا يا نوشيدني
نوشتن يادداشت روزانه به انگليسي
پرسيدن سوال
صحبت در مورد هوا
پر كردن به انگليسي
(متوسطه ضعيف) Lower Intermediate
مدت زمان : 8 هفته
(متوسطه پيشرفته) Upper Intermediate
مدت زمان : 8 هفته
ترتيب وقوع کلمه در عبارت يا جمله
قيدهاي حال ساده
گذشته ساده با زمان
فعل كمكي
حال استمراري
صفات تفضيلي
صفات برتر
گذشته كامل
فعل كمكي احتمالي
افعال ing دار
مجهول
حال كامل استمراري
Quantifiers
Reported Speech Conditionals
Auxiliary Verbs
مقايسه افعال حال و گذشته
تژمقايسه افعال كامل
عبارات نسبي
شرطي
نقل قول ها
فرمهاي التزامي
Permission Forms
زمان گذشته افعال كمكي
Auxiliary Verbs
افعال پيشوندي
پيشوند اسم و صفت
Narratives Verb Forms
زمان استمراري
مجهول و تبديل به مجهول
گذشته، حال و آينده كامل
Relative Clauses
Quantifiers
مصدر با to و افعال ing دار
افعال كمكي
فرم نقل قول
دوره اي بر فرم آينده
آينده استمراري
آينده كامل استمراري
تكاليف
تكاليف
گرد آوري فايل هاي حقيقي در كلاس
بازگويي يك داستان
توصيف مردم
برنامه ريزي يك تعطيلات رويايي
آماده كردن يك مصاحبه
بحث در مورد تغييرات
تفاوت ها و شباهت ها
روشهاي به ياد آوردن
مسائل مهم در زندگي
چگونه سازماندهي كردن
آرزوها
قصه و اخبار
عادات اجتماعي
اجتماع و تغييرات
قوانين و مقررات
صحبت كردن در مورد گذشته، حال و آينده
چي شما را عصباني، ناراحت و... مي سازد
تغيير ديدگاه
موفقيت هاي بزرگ
ليست برداري با استفاده از ho to …
موقعيت هاي كابردي
موقعيت هاي كابردي
موقعيت هاي اساسي
درخواست و اجازه
گفتگوهاي اجتماعي
بررسي درك
يافتن چيزها در جمع
پيشنهاد كردن
درخواست كار
دستور العمل
معامله با پول
مصاحبه با اطرافيان
شرح يك خاطره و اطلاع درباره يك تعطيلي
شروع و ادامه به يك محاوره انگليسي
بحث در مورد خصوصيات شخصي
واكنش به مشكل غير منتظره
توضيح چگونگي عمل كردن يك وسيله
موفقيت هاي غرورآميز شما
ايجاد داستان شخصي
انتخاب بهترين شخصيت ها
بازديد
يافتن يك راه حل براي يك مشكل
انجام مقررات اجتماعي
(تراز 9) Advanced
مدت زمان : 8 هفته
(تراز 10) Advanced
مدت زمان : 8 هفته
فرم استمراري افعال
معرفي ديدگاه در بحث
فرم كامل افعال و جملات دو تكه اي
افعال كمكي و نقل قول
اسمهاي مطلق
نقل قول ها
صفت و قيد
الگوهاي صفات تفضيلي و برتر
فرم هاي مجهول قابل استفاده و غير قابل استفاده
حروف اضافه كه به افعال معنا مي دهد
زمان افعال
منفي كردن با قيدهاي منفي ساز
شرح عادت
عبارات تركيبي
فرم آينده
فرم افعال روايي
توصيف گرا
عبارات اسمي
حذف و جانشين
كاربرد الگوي as….as+verb
تكاليف
تكاليف
ايجاد يك بايگاني واقعي در كلاس
بازگو كردن يك داستان
عقيده هاي شخصي براي يك حادثه
صحبت در مورد احساس
يادگيري در مورد سلامتي و بهتر بودن
شنيدن مهارت هاي زندگي در مدرسه
نوشتن يك نقد براي يك فيلم
خلاصه اطلاعات
نوشتن يك گزارش
اجتماع و تغييرات
نگارش نامه رسمي (با مبادي اداب كامل)
نوشتن مقاله خبري و نوشتن شعر
نوشتن آموزشگاهي
بحث بر روي موزيك پاپ
موضوعات
موضوعات
جهاني
احساسات
بهداشت، سلامتي
يادگيري در ميان جمع
جسم وروح
تحصيلات
آموزشگاه
پول و اقتصاد
تفاوت زن و مرد
استقلال و حقايق و دروغ
سليقه طراحي
موفقيتهاي غرور آميز
تاريخچه پيشين و آينده
توريست
 
 
 
در پايان دوره زبان آموز
 
 
·         موفق به كسب گواهي CELTA/TOEFLاز موسسه IMEC مي شود.
·         علاقه هر چه بيشتر و عميق تر به يادگيري.
·         آشنايي با فرهنگهاي كشورهاي مختلف به ويژه كشورهاي پيشرفته
·         بالابردن اصول اخلاقي
 
 
وسایلی که برای مسافرت نیاز دارید:
 
·         تبدیل2 شاخ به 3  شاخ جهت استفاده از لوازم برقی که همراه می برید
·         نرم افزارهای مورد نیاز
·         دیکشنری ( کتاب یا نرم افزار)
·         لباسهای ترجیحا خنک و نخی
·         صندل
·         2 عدد ملافه
·         وسایل مورد نیاز (بشقاب – قاشق و چنگال و..)
·         سشوار و اتو

 

 

 

 

 

 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies