گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

گروه مشاوره شریف Sharif Consulting group SDN BHD ارائه گر کلیه خدمات مربوط به کشور مالزی به شما عزیزان می باشد

ثبت نام كاربر ورود به سايت

https://paperio-live.com

https://agario.red

rolex replica

https://naughtyworms.com


 جستجو

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

گروه مشاوره ای شریف اخذ پذیرش از دانشگاه یو پی ام را تضمین می کند

تاريخچه دانشگاه UPM

 

خاستگاه دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  مالزي را مي توان در موسسه كشاورزي دنبال كرد كه به طور رسمي در 21 مي سال 1941 موفق به اهداي 155ديپلم سه ساله و 166 گواهينامه 1 ساله شد و در23 جون 1948 توسط دولت مالزي به عنوان يك كالج رسمي كشاورزي شناخته شد.

در سال 1948 پيشنهاد شد كه اين كالج به مرتبه دانشگاهي ترفيع يابد البته اگر چه اين پيشنهاد به سالهاي بعد موكول شد اما سر انجام در سال 1960 دانشكده كشاورزي دانشگاه مالايا تاسيس شد. در اول ژانويه 1962 انجمن مشاوران كالج كشاورزي شروع به كار كرد.

تاسيس دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) بر اساس تلفيق كالج كشاورزي مالايا با دانشكده كشاورزي مالايا بود. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) مالزي در سال 1973 با سه موسسه دانشگاه كشاورزي دامپروري و كشاورزي و دامپزشكي شروع به كار كرد. در كنار اين سه دانشكده شاخه هاي مختلف علوم پايه هم تدريس مي شد و حدود 1559 دانشجو در آن مشغول به تحصيل بودند در دهه80 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در زمينه هاي علوم و تكنولوژي نيز گسترش پيدا كرده و در سال 1994 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) طرحهايي را براي گسترش دانشگاهي پست مدرن پايه ريزي كرد كه بهترين و به روزترين مهارتها و سيستمها را براي آموزش تكنولوژي و علوم با بهترين و سريعترين توسعه در امر تكنولوژي اطلاعات را به كار برد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) از آن پس به مكاني ديگر منتقل شد و نام و اعتبارش فراسوي مرزهاي ملي شان گسترش يافت اوج اين تغييرات در نهايت منجر به تبديل نام دانشگاه به PUTRA شد كه به طور رسمي در 3 آوريل 1997 توسط دكتر ماهاتير محمد اعلام شد. اين يك راه استراتژيك براي به تصوير كشيدن دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به عنوان مركزي براي تحصيلات عالي و فراهم كردن بستري مناسب و توانا در زمينه هاي مختلف تحصيلي در تكنولوژي اطلاعات و گسترش تسهيلات ملي در هزاره جديد بود.

 

بررسي ساختار دانشگاه UPM

 

مساحت دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) 1200 هکتار  است. این دانشگاه در قلب مالزی و در دره Silicon قرار گرفته است و داراي جمعیتی بیش از 26000 نفر، شامل  دانشجویان ارشد و دکترا مي باشد كه از بیش از 50 کشور دنیا در محیط سرسبز و شاداب آن تحصیل می کنند. لوگوی  دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) كه به شکل "گیا ه نخل"  دیده می شود نماد اهداف دانشگاه است. نخلي استوايي كه با دانشگاه از زمان تاسيس آن پیوند خورده است و به راحتی در میان دانشگاه و محیط اطراف آن به چشم مي خورد و دلیل انتخاب آن داشتن دوام و استقامت بالای آن است. درختان نخل همچنین در مبان دانشگاه و مناطق اطراف   Serdang به وفور خود نمايي مي كنند.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) داراي اعتباري جهاني و مركزي برجسته و ممتاز براي آموزش و تحقيقات است و در پي آموزش و تربيت دانشجويانيست كه معنايي جديد به گسترش، پيشرفت و توسعه علم ودانش مي دهند و همچنين  با ايجاد ارتباط بين دانشجويان و متخصصین و کارشناسان فن آوري اطلاعات، برای پرورش استعدادهای بالقوه دانشجویان موقعیتهای زیادی را فراهم مي نمايد. اين دانشگاه به دنبال اهدافيست چون تبديل شدن به يك دانشگاه تحقيقاتي با شهرت و آوازه جهاني و مركزي آموزشي بين المللي ممتاز در خدمات كشاورزي و منابع زيستي، بالا بردن سيستم مديريتي موثر و شايسته، گسترش و خلق بهترين منابع انساني و عوامل محيطي كار آمد و شايسته، گسترش فرهنگ فن آوري اطلاعات و ارتباطات در دانشگاه.

 

75 سال برتری

 

 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) یکی از دانشگاه های ملی مالزی است که طیف وسیعی از رشته های علمی نظیرعلوم کشاورزی، فني و مهندسی، کامپیوتر، فن آوري اطلاعات، مدیریت و اقتصاد، ارتباطات مدرن، پزشکی و دامپزشکی و غیره را ارائه می کند. جشن سالیانه در سال 2006 به نشانه 75 سال رشد، موفقیت و توسعه برگزار شد. موضوع اصلی و شعار  جشن سالیانه دانشگاه  "به خدمت گرفتن دانش"  می باشد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  استفاده از ICT را در میان موسسات آموزشی مالزی به كار مي گيرد و در آسیا مقام ششم را داراست. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) " به عنوان یک مرکز معتبر برای تحقیقات و آموزشهای بی نظیر تحصیل در یک محیط با سطح علمی بالا و جنبش فرهنگهای مختلف ساخته شده است و این نشان دهنده اعتبار آن است که قصد ابقا و ادامه دادن آن را نيز دارد. انگیزه اصلی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  برتری داشتن و هدف کمک به دانشجویان برای شناخت استعدادهای بالقوه (نهانی) آنها است که این خود عاملی برای جذب دانشجویان به این دانشگاه است.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) در آسیا و در گروه آموزشگاه های جامع و موسسات تحقیقاتی به عنوان یک موسسه برجسته در تحصيلات تكميلي شناخته شده است و این نه تنها به پیشرفت بشر بلکه به کشف دانسته های جدید و همچنین در ایجاد موسسات ملی و توانگر کمک می کند.

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) هدف این است که دانشجویان کیفیت بالایی از تحصیل را تجربه کنند و برای این منظور به آنها آموزشهای لازم در جهت دنبال کردن اهداف فردی شان در طول زندگی و بعد از فارغ التحصیل شدنشان داده می شود. تاکید اصلی اين دانشگاه در فراهم کردن فضاي تحصیلي بی نظیر و پشتیبانی دانشجویان و کمک به آنها برای رسیدن به آرزوهایشان و پرورش استعدادها و توانائیهای آنهاست.

 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) متعهد می شود که دانشجویان از آموزشهایی در سطح بالا برخوردار شوند و همه تلاش دانشگاه برای ارائه آموزش و تحقیقات برتر به کار گرفته شود و در کنار آن دانشجویان از حمایت و پشتیبانی در طول تحصیل و زندگی فردی برخوردار شوند.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) همچنین متعهد می شود که بی وقفه در جهت بهبود کیفیت آموزشی و امکانات به دانشجویان  تلاش کند.و ورود شما را به دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) و حضور شما را به عنوان یک دانشجوی دانشگاه و یک فرد جامعه خوشامد می گوید . اين دانشگاه تعهداتش را برای 7 دهه حفظ کرده و آن را ادامه خواهد داد و امید است که زندگی در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) برای شما رقابتی، جالب، و پر بار باشد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) اکنون یک موسسه آموزشی در سطح بالا، فعا ل و فراگیر در جهت بازتابی درست از مالزی و فعالیتهای موثٍر در آن است. 

 

محيط آموزشي بين المللي

 

هر ساله دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) پذيراي صدها نفر از دانشجويان بين المللي از سراسر دنيا مي باشد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) داراي شهرت جهاني براي آموزش و تحقيقات درگوناگوني فرهنگي وسيع و رشد يافته مي باشد و اين موقعيتي مناسب در ميان چندين فرهنگ براي دانشجويان فراهم مي كند. در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) دانشجويان بين اللملي از بيش از پنجاه كشور دنيا در كنار دانشجويان مالايي تحصيل مي كنند كه خود اين دانشجويان از فرهنگها و مذهبهاي مختلف مي باشند. اين گوناگوني نژادي پرورش دهنده فرهنگها در بعد بين المللي است.

 

مركز دانشجويان بين المللي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به منظور برطرف كردن نياز هاي دانشجويان بين المللي ساخته شده است وداراي امكاناتي براي پیش بینی فعالیتهاو حوادث اجتماعي مي باشد دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به اتاقهايي مجهز شده كه دانشجويان مي توانند از آنجا براي استراحت و مطالعه استفاده كنند و به بحث و گفتگو نيز بپردازند.

 

كلاسهاي زبان براي دانشجويان بين المللي

 

 زبان مالايي يك زبان ملي است و در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) كلاسهاي زبان انگليسي و فرانسه براي كمك به دانشجويان در به دست آوردن تسلط كامل براي اهداف اجتماعي و آموزشي برگزار مي شود.

 

سمينارهاي تبادل فرهنگي

 

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) براي جمعيت بزرگ دانشجويي سمينارهاي فرهنگي براي بالابردن دانش و اطلاعات از فرهنگهاي مختلف برگزار مي شود. هدف اين سمينارها كمك به دانشجويان خارجي براي آشنايي با فرهنگهاي محلي و سازگاري بهتر با دانشگاه است.

 

كيفيت دوره هاي آموزشي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) بعنوان يك موسسه آموزشي با كيفيت آموزشي بالا دائما براي  ارائه امكانات بهتر وكسب استانداردهاي بالاي آموزشي تلاش مي كند. دليل انتخاب دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به عنوان اولين انتخاب از سوي دانشجويان، داشتن شهرت و كيفيت آموزشي بالا و اعضاي انجمن دانشجويي لايق و متخصص است.

اساتيد دانشگاه همگي متخصصيني با تجربه هستند كه اطلاعات كافي در زمينه هاي مربوط به رشته تحصيلي شان دارند و اين تخصص آنها را قادر مي سازد تا اطلاعات وسيعي در موضوعات و مضمونهاي مختلف به منظور برآورده نمودن نيازهاي علمي دانشجويان فراهم كنند.

 

امتيازات و افتخارات

 

در طول اين سالها دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  افتخارات زيادي در زمينه تحقيقات و توليدات بدست آورده و در سطح جهاني به رسميت شناخته شده است. دربين سالهاي 2004 و 2006 ميلادي UPM در مجموع 48 جايزه در نمايشگاه هاي بين المللي كسب كرده است از قبيل ENA ،L-TEX ،GENEVA-PALEXPO ،BRITISH INVENTION

اين افتخارات و مشاركتهاي فعالانه، اين اجازه را به دانشجويان داد كه بتوانند در زمينه تحقيقاتي در سطح جهاني رقابت كنند و ابتكارات و اختراعاتشان را به جهانيان عرضه نمايند.

 

بورسيه هاي تحصيلي و پژوهشي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  پيرو برتري در زمينه هاي پژوهشي و تحقيقاتی امتيازات پژوهشي زيادي از منابع تحقيقاتي محلي و بين المللي كسب كرده و اين امر سبب شده است كه اين دانشگاه بزرگترين دريافت كننده بورسيه هاي پژوهشي از وزارت علوم مالزي (MOSTI) باشد كه در مقايسه با دانشگاه هاي ملي ديگر در مالزي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) درمجموع6/256 ميليون رینگت بورسیه تحصيلي دريافت كرده است.

 

نقش UPM در توسعه كشاورزي و زيست شناسي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به عنوان يك موسسه با سطح آموزشي بالا  ارائه كننده رشته هاي علمي آكادمي مختلف است در عين حال تاكيد اصلي آن در زمينه كشاورزي است.

بيشتر از50 درصد فعاليتهاي پژوهشي دانشگاه وابسته به علوم كشاورزي و زيست شناسي و رشته هاي بيو تكنولوژي، دامپزشكي، جنگلداري و تغذيه مي باشد كه اين خود بودجه اي در حدود 157ميليون رينگت را در هشتمين طرح مالزي (EMP) در توافق با اعضاي ملي به خود اختصاص داده است.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) درتلاش است كه كشاورزي را به عنوان سومين تشكيلات براي رشد ملي تبديل كند و هدف آن افزايش توانايي ها به عنوان يك مركز براي يادگيري وآموزش در دانش كشاورزي و مركز زيستي برجسته در سطح هاي ملي و بين المللي است.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) در تلاش است كه شاخه هاي Agri_Bio را به عنوان يك نهاد مهم در مديريت فعاليتهاي آموزشي پژوهشي و سرويسهاي حرفه اي قراردهد. اين نهاد تركيبي از دانشكده كشاورزي، دانشكده فني و مهندسي، دانشكده مطالعات محيطي، موسسات زيستي اجتماعي و مهندسي كشاورزي است.

 

پارك كشاورزي دانشگاه

 

پارك دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) وسيله اي است براي ابقا وضعيت كشاورزي و بالا بردن تواناييهاي دانشگاه بعنوان يك مركز براي پژوهش، تحقيقات، آموزش و بهره وري دانش در كشاورزي است و در آن بانك گونه هاي مختلف گياهي و جانوري  دانشگاه براي توسعه فعاليتهاي تحقيقاتي ساخته شده است.

اين پارك دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) يك مجموعه در حدود سيصد گونه بومي و غیربومی دارد كه در يازده منطقه تقسيم شده اند و نقش اصلي آن در جهت استفاده انواع گياهان قابل دسترس در مالزي و كشورهاي گرمسيري ديگر مي باشد.

 

مزيت تحقيقات

 

جايگاه  دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) بعنوان ارائه دهنده مدارك معتبر در تحقيقات با هدف اصلي فراهم كردن امكانات تحقيقاتي كه تكنولوژي هاي نوين را بوجود آورده است به توسعه صنعت در مالزي و اهداف اقتصادي و اجتماعي آن كمك مي كند و اهميت آن  به خاطر طرح هاي تحقيقاتي است كه با طرح هاي دانشگاهي سازگار و يكي شده اند.

در طول اين سالها دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در زمينه تحقيقات كاربردي پيشرفت داشته است. اين تحقيقات به سمت  ايجاد توليداتي با ارزش تجاري بالا انجام مي شود. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) همچنين به دليل فراهم نمودن سطح وسيعي از تحقيقات گوناگون و امكاناتي كه به سمت توسعه بسياري از محصولات و رشته هاي علمي پیش می رود، اهميتي ويژه دارد. توانايي اصلي دانشگاه  مديريت تحقيقات و پژوهشهايي در زمينه علوم و تكنولوژي است كه دارا ي دستاوردهاي معتبر در سطوح بين المللي و ملي براي تحقيقات و اختراعات مي باشد.

در حال حاضر بيش از 1800 پرسنل آموزشي و يك جمعيت وسيع از دانشجويان فارغ التحصيل درگير بسياري از فعاليتها ي تحقيقاتي هستند. هدف اين تحقيقات بالا بردن دانش، كسب و انتقال اطلاعات براي استفاده در جامعه، صنعت و بطور كلي در همه ابعاد زندگي است.

 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  فرايند يادگيري دانشجويان در محيط هاي تحقيقاتي و در تعامل با اساتيد كه خود نماي اصلي تحقيقات و نو آوري مي باشند، انجام مي شود كه در اين فضا توسعه تحقيقات در سطح بسيار بالايي انجام مي شود. مدرسين دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) محيط تحقيقاتي مفرحي را فراهم مي كنند كه هم براي دانشجويان جذاب است و هم در زمينه هاي تحقيقاتي پيش رو است.

 

موضوعات آکادمی

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  انواع مختلفی از رشته ها را برای مقاطع كارشناسي و كارشناسي  ارشد و دکترا ارائه می کند این رشته ها در میان 16 دانشکده ارائه می گردد.

 

یک تجربه پربار در زندگی

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) دارای جمعیت دانشجويی در حدود 24470 نفر از کشورهای اطراف جهان نظیر کشورهای خاورمیانه، انگلستان، برزیل، بنگلادش، کامبوج، فنلاند، چین، استرالیا، اندونزی، ژاپن، کره، نیجریه، فلیپین، تایوان، ترکیه و دیگر کشورها است.

دانشجویان ثبت نام شده در مقاطع ارشد و دکترا در سال 2005 – 2006 در حدود 946 دانشجو بین المللی از 47 کشور می باشند. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) همچنین امکان تبادل رشته را به دانشجویان کشورهایی نظیر فنلاند، ژاپن، استرالیا و ساير کشورها می دهد. دانشجویان در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) تشویق می شوند كه در فعالیتهای بین المللی نظیر آموزش، سمینار، رقابتهای آکادمیک و غیره شركت كنند.

 

سبک زندگی در دانشگاه

 

 به درستی سبک زندگی در دانشگاه منعکس کننده سبک زندگی در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) است و هدف آن ایجاد بهترین محیط زندگی برای کارکنان و دانشجویان است. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) در تلاش است که یک محیط آموزشی سالم را برای دانشجویان فراهم کند و برای این هدف  اخیرا سیگار کشيدن را در ساختمان های دانشگاه ممنوع کرده است. دانشجویانی که به دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) وارد می شوند باید همچنین از پوشش مناسب برخوردار باشند. انتخاب مناسب لباس شامل تی شرت های یقه دار، شلوارها و دامن های بلند می باشد.

مرکز سلامت و بهداشت دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  به طور منظم نظارت بر سلامت غذا، صلاحیت کمپانی ها، سمینارهای فرهنگی و هنری و نمایشگاههایی که در طول سال بر پا می شود را برعهده دارد و این به توسعه نزدیکی ارتباط در میان پرسنل دانشگاه، کارکنان و دانشجویان  کمک می کند.

 

 

 

 

 

 
لينك صفحات مرتبط با موضوع دانشگاه  UPM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

گروه مشاوره ای شریف اخذ پذیرش از دانشگاه یو پی ام را تضمین می کند

تاريخچه دانشگاه UPM

 

خاستگاه دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  مالزي را مي توان در موسسه كشاورزي دنبال كرد كه به طور رسمي در 21 مي سال 1941 موفق به اهداي 155ديپلم سه ساله و 166 گواهينامه 1 ساله شد و در23 جون 1948 توسط دولت مالزي به عنوان يك كالج رسمي كشاورزي شناخته شد.

در سال 1948 پيشنهاد شد كه اين كالج به مرتبه دانشگاهي ترفيع يابد البته اگر چه اين پيشنهاد به سالهاي بعد موكول شد اما سر انجام در سال 1960 دانشكده كشاورزي دانشگاه مالايا تاسيس شد. در اول ژانويه 1962 انجمن مشاوران كالج كشاورزي شروع به كار كرد.

تاسيس دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) بر اساس تلفيق كالج كشاورزي مالايا با دانشكده كشاورزي مالايا بود. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) مالزي در سال 1973 با سه موسسه دانشگاه كشاورزي دامپروري و كشاورزي و دامپزشكي شروع به كار كرد. در كنار اين سه دانشكده شاخه هاي مختلف علوم پايه هم تدريس مي شد و حدود 1559 دانشجو در آن مشغول به تحصيل بودند در دهه80 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در زمينه هاي علوم و تكنولوژي نيز گسترش پيدا كرده و در سال 1994 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) طرحهايي را براي گسترش دانشگاهي پست مدرن پايه ريزي كرد كه بهترين و به روزترين مهارتها و سيستمها را براي آموزش تكنولوژي و علوم با بهترين و سريعترين توسعه در امر تكنولوژي اطلاعات را به كار برد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) از آن پس به مكاني ديگر منتقل شد و نام و اعتبارش فراسوي مرزهاي ملي شان گسترش يافت اوج اين تغييرات در نهايت منجر به تبديل نام دانشگاه به PUTRA شد كه به طور رسمي در 3 آوريل 1997 توسط دكتر ماهاتير محمد اعلام شد. اين يك راه استراتژيك براي به تصوير كشيدن دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به عنوان مركزي براي تحصيلات عالي و فراهم كردن بستري مناسب و توانا در زمينه هاي مختلف تحصيلي در تكنولوژي اطلاعات و گسترش تسهيلات ملي در هزاره جديد بود.

 

بررسي ساختار دانشگاه UPM

 

مساحت دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) 1200 هکتار  است. این دانشگاه در قلب مالزی و در دره Silicon قرار گرفته است و داراي جمعیتی بیش از 26000 نفر، شامل  دانشجویان ارشد و دکترا مي باشد كه از بیش از 50 کشور دنیا در محیط سرسبز و شاداب آن تحصیل می کنند. لوگوی  دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) كه به شکل "گیا ه نخل"  دیده می شود نماد اهداف دانشگاه است. نخلي استوايي كه با دانشگاه از زمان تاسيس آن پیوند خورده است و به راحتی در میان دانشگاه و محیط اطراف آن به چشم مي خورد و دلیل انتخاب آن داشتن دوام و استقامت بالای آن است. درختان نخل همچنین در مبان دانشگاه و مناطق اطراف   Serdang به وفور خود نمايي مي كنند.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) داراي اعتباري جهاني و مركزي برجسته و ممتاز براي آموزش و تحقيقات است و در پي آموزش و تربيت دانشجويانيست كه معنايي جديد به گسترش، پيشرفت و توسعه علم ودانش مي دهند و همچنين  با ايجاد ارتباط بين دانشجويان و متخصصین و کارشناسان فن آوري اطلاعات، برای پرورش استعدادهای بالقوه دانشجویان موقعیتهای زیادی را فراهم مي نمايد. اين دانشگاه به دنبال اهدافيست چون تبديل شدن به يك دانشگاه تحقيقاتي با شهرت و آوازه جهاني و مركزي آموزشي بين المللي ممتاز در خدمات كشاورزي و منابع زيستي، بالا بردن سيستم مديريتي موثر و شايسته، گسترش و خلق بهترين منابع انساني و عوامل محيطي كار آمد و شايسته، گسترش فرهنگ فن آوري اطلاعات و ارتباطات در دانشگاه.

 

75 سال برتری

 

 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) یکی از دانشگاه های ملی مالزی است که طیف وسیعی از رشته های علمی نظیرعلوم کشاورزی، فني و مهندسی، کامپیوتر، فن آوري اطلاعات، مدیریت و اقتصاد، ارتباطات مدرن، پزشکی و دامپزشکی و غیره را ارائه می کند. جشن سالیانه در سال 2006 به نشانه 75 سال رشد، موفقیت و توسعه برگزار شد. موضوع اصلی و شعار  جشن سالیانه دانشگاه  "به خدمت گرفتن دانش"  می باشد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  استفاده از ICT را در میان موسسات آموزشی مالزی به كار مي گيرد و در آسیا مقام ششم را داراست. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) " به عنوان یک مرکز معتبر برای تحقیقات و آموزشهای بی نظیر تحصیل در یک محیط با سطح علمی بالا و جنبش فرهنگهای مختلف ساخته شده است و این نشان دهنده اعتبار آن است که قصد ابقا و ادامه دادن آن را نيز دارد. انگیزه اصلی دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  برتری داشتن و هدف کمک به دانشجویان برای شناخت استعدادهای بالقوه (نهانی) آنها است که این خود عاملی برای جذب دانشجویان به این دانشگاه است.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) در آسیا و در گروه آموزشگاه های جامع و موسسات تحقیقاتی به عنوان یک موسسه برجسته در تحصيلات تكميلي شناخته شده است و این نه تنها به پیشرفت بشر بلکه به کشف دانسته های جدید و همچنین در ایجاد موسسات ملی و توانگر کمک می کند.

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) هدف این است که دانشجویان کیفیت بالایی از تحصیل را تجربه کنند و برای این منظور به آنها آموزشهای لازم در جهت دنبال کردن اهداف فردی شان در طول زندگی و بعد از فارغ التحصیل شدنشان داده می شود. تاکید اصلی اين دانشگاه در فراهم کردن فضاي تحصیلي بی نظیر و پشتیبانی دانشجویان و کمک به آنها برای رسیدن به آرزوهایشان و پرورش استعدادها و توانائیهای آنهاست.

 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) متعهد می شود که دانشجویان از آموزشهایی در سطح بالا برخوردار شوند و همه تلاش دانشگاه برای ارائه آموزش و تحقیقات برتر به کار گرفته شود و در کنار آن دانشجویان از حمایت و پشتیبانی در طول تحصیل و زندگی فردی برخوردار شوند.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) همچنین متعهد می شود که بی وقفه در جهت بهبود کیفیت آموزشی و امکانات به دانشجویان  تلاش کند.و ورود شما را به دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) و حضور شما را به عنوان یک دانشجوی دانشگاه و یک فرد جامعه خوشامد می گوید . اين دانشگاه تعهداتش را برای 7 دهه حفظ کرده و آن را ادامه خواهد داد و امید است که زندگی در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) برای شما رقابتی، جالب، و پر بار باشد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) اکنون یک موسسه آموزشی در سطح بالا، فعا ل و فراگیر در جهت بازتابی درست از مالزی و فعالیتهای موثٍر در آن است. 

 

محيط آموزشي بين المللي

 

هر ساله دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) پذيراي صدها نفر از دانشجويان بين المللي از سراسر دنيا مي باشد. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) داراي شهرت جهاني براي آموزش و تحقيقات درگوناگوني فرهنگي وسيع و رشد يافته مي باشد و اين موقعيتي مناسب در ميان چندين فرهنگ براي دانشجويان فراهم مي كند. در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) دانشجويان بين اللملي از بيش از پنجاه كشور دنيا در كنار دانشجويان مالايي تحصيل مي كنند كه خود اين دانشجويان از فرهنگها و مذهبهاي مختلف مي باشند. اين گوناگوني نژادي پرورش دهنده فرهنگها در بعد بين المللي است.

 

مركز دانشجويان بين المللي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به منظور برطرف كردن نياز هاي دانشجويان بين المللي ساخته شده است وداراي امكاناتي براي پیش بینی فعالیتهاو حوادث اجتماعي مي باشد دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به اتاقهايي مجهز شده كه دانشجويان مي توانند از آنجا براي استراحت و مطالعه استفاده كنند و به بحث و گفتگو نيز بپردازند.

 

كلاسهاي زبان براي دانشجويان بين المللي

 

 زبان مالايي يك زبان ملي است و در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) كلاسهاي زبان انگليسي و فرانسه براي كمك به دانشجويان در به دست آوردن تسلط كامل براي اهداف اجتماعي و آموزشي برگزار مي شود.

 

سمينارهاي تبادل فرهنگي

 

در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) براي جمعيت بزرگ دانشجويي سمينارهاي فرهنگي براي بالابردن دانش و اطلاعات از فرهنگهاي مختلف برگزار مي شود. هدف اين سمينارها كمك به دانشجويان خارجي براي آشنايي با فرهنگهاي محلي و سازگاري بهتر با دانشگاه است.

 

كيفيت دوره هاي آموزشي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) بعنوان يك موسسه آموزشي با كيفيت آموزشي بالا دائما براي  ارائه امكانات بهتر وكسب استانداردهاي بالاي آموزشي تلاش مي كند. دليل انتخاب دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به عنوان اولين انتخاب از سوي دانشجويان، داشتن شهرت و كيفيت آموزشي بالا و اعضاي انجمن دانشجويي لايق و متخصص است.

اساتيد دانشگاه همگي متخصصيني با تجربه هستند كه اطلاعات كافي در زمينه هاي مربوط به رشته تحصيلي شان دارند و اين تخصص آنها را قادر مي سازد تا اطلاعات وسيعي در موضوعات و مضمونهاي مختلف به منظور برآورده نمودن نيازهاي علمي دانشجويان فراهم كنند.

 

امتيازات و افتخارات

 

در طول اين سالها دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  افتخارات زيادي در زمينه تحقيقات و توليدات بدست آورده و در سطح جهاني به رسميت شناخته شده است. دربين سالهاي 2004 و 2006 ميلادي UPM در مجموع 48 جايزه در نمايشگاه هاي بين المللي كسب كرده است از قبيل ENA ،L-TEX ،GENEVA-PALEXPO ،BRITISH INVENTION

اين افتخارات و مشاركتهاي فعالانه، اين اجازه را به دانشجويان داد كه بتوانند در زمينه تحقيقاتي در سطح جهاني رقابت كنند و ابتكارات و اختراعاتشان را به جهانيان عرضه نمايند.

 

بورسيه هاي تحصيلي و پژوهشي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  پيرو برتري در زمينه هاي پژوهشي و تحقيقاتی امتيازات پژوهشي زيادي از منابع تحقيقاتي محلي و بين المللي كسب كرده و اين امر سبب شده است كه اين دانشگاه بزرگترين دريافت كننده بورسيه هاي پژوهشي از وزارت علوم مالزي (MOSTI) باشد كه در مقايسه با دانشگاه هاي ملي ديگر در مالزي دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) درمجموع6/256 ميليون رینگت بورسیه تحصيلي دريافت كرده است.

 

نقش UPM در توسعه كشاورزي و زيست شناسي

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) به عنوان يك موسسه با سطح آموزشي بالا  ارائه كننده رشته هاي علمي آكادمي مختلف است در عين حال تاكيد اصلي آن در زمينه كشاورزي است.

بيشتر از50 درصد فعاليتهاي پژوهشي دانشگاه وابسته به علوم كشاورزي و زيست شناسي و رشته هاي بيو تكنولوژي، دامپزشكي، جنگلداري و تغذيه مي باشد كه اين خود بودجه اي در حدود 157ميليون رينگت را در هشتمين طرح مالزي (EMP) در توافق با اعضاي ملي به خود اختصاص داده است.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) درتلاش است كه كشاورزي را به عنوان سومين تشكيلات براي رشد ملي تبديل كند و هدف آن افزايش توانايي ها به عنوان يك مركز براي يادگيري وآموزش در دانش كشاورزي و مركز زيستي برجسته در سطح هاي ملي و بين المللي است.

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) در تلاش است كه شاخه هاي Agri_Bio را به عنوان يك نهاد مهم در مديريت فعاليتهاي آموزشي پژوهشي و سرويسهاي حرفه اي قراردهد. اين نهاد تركيبي از دانشكده كشاورزي، دانشكده فني و مهندسي، دانشكده مطالعات محيطي، موسسات زيستي اجتماعي و مهندسي كشاورزي است.

 

پارك كشاورزي دانشگاه

 

پارك دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) وسيله اي است براي ابقا وضعيت كشاورزي و بالا بردن تواناييهاي دانشگاه بعنوان يك مركز براي پژوهش، تحقيقات، آموزش و بهره وري دانش در كشاورزي است و در آن بانك گونه هاي مختلف گياهي و جانوري  دانشگاه براي توسعه فعاليتهاي تحقيقاتي ساخته شده است.

اين پارك دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) يك مجموعه در حدود سيصد گونه بومي و غیربومی دارد كه در يازده منطقه تقسيم شده اند و نقش اصلي آن در جهت استفاده انواع گياهان قابل دسترس در مالزي و كشورهاي گرمسيري ديگر مي باشد.

 

مزيت تحقيقات

 

جايگاه  دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) بعنوان ارائه دهنده مدارك معتبر در تحقيقات با هدف اصلي فراهم كردن امكانات تحقيقاتي كه تكنولوژي هاي نوين را بوجود آورده است به توسعه صنعت در مالزي و اهداف اقتصادي و اجتماعي آن كمك مي كند و اهميت آن  به خاطر طرح هاي تحقيقاتي است كه با طرح هاي دانشگاهي سازگار و يكي شده اند.

در طول اين سالها دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  در زمينه تحقيقات كاربردي پيشرفت داشته است. اين تحقيقات به سمت  ايجاد توليداتي با ارزش تجاري بالا انجام مي شود. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) همچنين به دليل فراهم نمودن سطح وسيعي از تحقيقات گوناگون و امكاناتي كه به سمت توسعه بسياري از محصولات و رشته هاي علمي پیش می رود، اهميتي ويژه دارد. توانايي اصلي دانشگاه  مديريت تحقيقات و پژوهشهايي در زمينه علوم و تكنولوژي است كه دارا ي دستاوردهاي معتبر در سطوح بين المللي و ملي براي تحقيقات و اختراعات مي باشد.

در حال حاضر بيش از 1800 پرسنل آموزشي و يك جمعيت وسيع از دانشجويان فارغ التحصيل درگير بسياري از فعاليتها ي تحقيقاتي هستند. هدف اين تحقيقات بالا بردن دانش، كسب و انتقال اطلاعات براي استفاده در جامعه، صنعت و بطور كلي در همه ابعاد زندگي است.

 دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  فرايند يادگيري دانشجويان در محيط هاي تحقيقاتي و در تعامل با اساتيد كه خود نماي اصلي تحقيقات و نو آوري مي باشند، انجام مي شود كه در اين فضا توسعه تحقيقات در سطح بسيار بالايي انجام مي شود. مدرسين دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) محيط تحقيقاتي مفرحي را فراهم مي كنند كه هم براي دانشجويان جذاب است و هم در زمينه هاي تحقيقاتي پيش رو است.

 

موضوعات آکادمی

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  انواع مختلفی از رشته ها را برای مقاطع كارشناسي و كارشناسي  ارشد و دکترا ارائه می کند این رشته ها در میان 16 دانشکده ارائه می گردد.

 

یک تجربه پربار در زندگی

 

دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) دارای جمعیت دانشجويی در حدود 24470 نفر از کشورهای اطراف جهان نظیر کشورهای خاورمیانه، انگلستان، برزیل، بنگلادش، کامبوج، فنلاند، چین، استرالیا، اندونزی، ژاپن، کره، نیجریه، فلیپین، تایوان، ترکیه و دیگر کشورها است.

دانشجویان ثبت نام شده در مقاطع ارشد و دکترا در سال 2005 – 2006 در حدود 946 دانشجو بین المللی از 47 کشور می باشند. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) همچنین امکان تبادل رشته را به دانشجویان کشورهایی نظیر فنلاند، ژاپن، استرالیا و ساير کشورها می دهد. دانشجویان در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) تشویق می شوند كه در فعالیتهای بین المللی نظیر آموزش، سمینار، رقابتهای آکادمیک و غیره شركت كنند.

 

سبک زندگی در دانشگاه

 

 به درستی سبک زندگی در دانشگاه منعکس کننده سبک زندگی در دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) است و هدف آن ایجاد بهترین محیط زندگی برای کارکنان و دانشجویان است. دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) در تلاش است که یک محیط آموزشی سالم را برای دانشجویان فراهم کند و برای این هدف  اخیرا سیگار کشيدن را در ساختمان های دانشگاه ممنوع کرده است. دانشجویانی که به دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام) وارد می شوند باید همچنین از پوشش مناسب برخوردار باشند. انتخاب مناسب لباس شامل تی شرت های یقه دار، شلوارها و دامن های بلند می باشد.

مرکز سلامت و بهداشت دانشگاه پوترا UPM (يو پي ام)  به طور منظم نظارت بر سلامت غذا، صلاحیت کمپانی ها، سمینارهای فرهنگی و هنری و نمایشگاههایی که در طول سال بر پا می شود را برعهده دارد و این به توسعه نزدیکی ارتباط در میان پرسنل دانشگاه، کارکنان و دانشجویان  کمک می کند.

 

 

 

 

 

 
لينك صفحات مرتبط با موضوع دانشگاه  UPM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
دفتر تهران
22578021
22766409
 09356036570
Email:
 pouyandish@yahoo.com
 

   
 
.1اخذ پذیرش تضمینی از دانشگاه یو پی ام
.2پیگیری سوپروایزر
.3معرفی استاد راهنما مرتبط با پورپوزال شما
.4بررسی و پیگیری جلسات پذیرش در دانشگاه
.5بررسی مدارك تحصیلی داوطلب و ایمیل فرم های مربوطه
.6مشاوره و پیگیری در تهیه و تکمیل مدارک و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام وایمیل فرم های مربوطه
.7مشاوره و راهنمایی داوطلب در نحوه نگارش رزومه
.8راهنمایی داوطلب جهت ترجمه مدارک و نحوه اخذ تائیدیه های مورد نیاز
.9انجام رزرو بلیط هواپیما پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.10 انجام بوکینگ هتل پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.11جلسه مشاوره قبل از پرواز با داوطلب جهت تشریح همراه داشتن وسایل ضروری و مورد نیاز، دادن تذکرات پرواز و ایمیل نقشه فرودگاه و فرم های مربوط به ترنسفر فرودگاهی به ایشان
.12انجام ترنسفر( پیک آپ) فرودگاهی داوطلب پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.13جلسه مشاوره در مالزی و دادن تذکرات ایمنی و ضروری در رابطه با زندگی و تحصیل در مالزی و ایمیل فرم های مربوطه به داوطلب
.14تحویل یک عدد سیم کارت موبایل به داوطلب
.15انجام خدمات اسکان موقت داوطلب درهتل و یا خوابگاه پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.16راهنمایی و نظارت بر ثبت نام داوطلب در دانشگاه
.17راهنمایی و پیگیری جهت افتتاح حساب بانکی داوطلب بعد از دریافت ویزای تحصیلی داوطلب
.18راهنمایی و پیگیری گرفتن بیمه دانشجویی داوطلب
.19راهنمایی و پیگیری جهت دریافت ويزاي تحصیلی داوطلب
.20راهنمایی داوطلب جهت انتقال پول و معرفی صرافی های معتبر
.21راهنمایی و ارائه اطلاعات فروشگاه و مراکز خرید ایرانی و محلی به داوطلب
.22راهنمایی داوطلب جهت تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی
.23راهنمایی داوطلب جهت اجاره آپارتمان
.24راهنمایی داوطلب جهت دریافت اینترنت
 
 

 

 
دفتر تهران
22578021
22766409
 09356036570
Email:
 pouyandish@yahoo.com
 

   
 
.1اخذ پذیرش تضمینی از دانشگاه یو پی ام
.2پیگیری سوپروایزر
.3معرفی استاد راهنما مرتبط با پورپوزال شما
.4بررسی و پیگیری جلسات پذیرش در دانشگاه
.5بررسی مدارك تحصیلی داوطلب و ایمیل فرم های مربوطه
.6مشاوره و پیگیری در تهیه و تکمیل مدارک و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام وایمیل فرم های مربوطه
.7مشاوره و راهنمایی داوطلب در نحوه نگارش رزومه
.8راهنمایی داوطلب جهت ترجمه مدارک و نحوه اخذ تائیدیه های مورد نیاز
.9انجام رزرو بلیط هواپیما پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.10 انجام بوکینگ هتل پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.11جلسه مشاوره قبل از پرواز با داوطلب جهت تشریح همراه داشتن وسایل ضروری و مورد نیاز، دادن تذکرات پرواز و ایمیل نقشه فرودگاه و فرم های مربوط به ترنسفر فرودگاهی به ایشان
.12انجام ترنسفر( پیک آپ) فرودگاهی داوطلب پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.13جلسه مشاوره در مالزی و دادن تذکرات ایمنی و ضروری در رابطه با زندگی و تحصیل در مالزی و ایمیل فرم های مربوطه به داوطلب
.14تحویل یک عدد سیم کارت موبایل به داوطلب
.15انجام خدمات اسکان موقت داوطلب درهتل و یا خوابگاه پیرو فرم درخواست خدمات داوطلب
.16راهنمایی و نظارت بر ثبت نام داوطلب در دانشگاه
.17راهنمایی و پیگیری جهت افتتاح حساب بانکی داوطلب بعد از دریافت ویزای تحصیلی داوطلب
.18راهنمایی و پیگیری گرفتن بیمه دانشجویی داوطلب
.19راهنمایی و پیگیری جهت دریافت ويزاي تحصیلی داوطلب
.20راهنمایی داوطلب جهت انتقال پول و معرفی صرافی های معتبر
.21راهنمایی و ارائه اطلاعات فروشگاه و مراکز خرید ایرانی و محلی به داوطلب
.22راهنمایی داوطلب جهت تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی
.23راهنمایی داوطلب جهت اجاره آپارتمان
.24راهنمایی داوطلب جهت دریافت اینترنت
 
 

 

 
طبق قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.
123movies